Filtry

MIKOŁAJE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w mikołaje

Czytaj więcej

Zasłony bawełniane w mikołaje

Maluch, który ma czuć się bezpiecznie, musi być otoczony atrakcyjnymi przedmiotami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów. Zasłona bawełniana w mikołaje spełnia te wymogi. Dzięki atrakcyjnemu wzorowi z mikołajami, pozwoli na stworzenie przytulnego, bardzo atrakcyjnego pokoju dla dziecka.

Zasłony bawełniane w mikołaje

Zasłony do pokoju dziecka, aby były trafionym wyborem, muszą posiadać motyw przewodni zgodny z zainteresowaniami pociechy. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia klimat świąt, to zasłona bawełniana w mikołaje będzie doskonałą inwestycją. Dzięki atrakcyjnym kolorom, jakie zostały umieszczone na zasłonie, nie będzie problemu, aby stworzyć z ich udziałem ciekawą dekorację.

Zasłony dziecięce w mikołaje

Jeżeli chcesz, aby dziecko w grudniu pokochało swój pokój, postaw na atrakcyjne dekoracje. Ciekawą oraz oryginalną zasłoną jest ta z motywem mikołajów. Umieszczone na szarym tle mikołaje wyglądają bardzo ciekawie. Zasłona dziecięca w mikołaje sprawi, że zasłony na pewno będą wyróżniały się wśród dekoracji w dziecięcej przestrzeni.

Zasłony na taśmie w mikołaje

Pięknie układające się na karniszu zasłony dziecięce w mikołaje w czerwonym kolorze, stworzą wyjątkową dekorację okna. Są klasyczne, nowoczesne, a jednocześnie bardzo oryginalne, ze względu na świąteczną kolorystykę. Gotowa zasłona na taśmie w mikołaje wprowadzi do pokoi dzieci świąteczny nastrój.

Zasłony na żabki w mikołaje

Indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojego dziecka jest zasłona bawełniana w mikołaje, zagwarantują, że pociecha będzie zachwycona z tego, jak wygląda jego przestrzeń w zimie. Mikołaje są ulubionymi bohaterami dzieci, dlatego zasłony na okna z tym motywem, wpasują się idealnie w aranżację bożonarodzeniową pokoju.

Zasłony na tunelu w mikołaje

Zasłona na tunelu w mikołaje, jaką znajdziesz w naszej ofercie, zapewni neutralną, uniwersalną dekorację okna. Dopasujesz do niej wiele motywów dekoracyjnych. Dzięki temu, przestrzeń tworzona dla dziecka będzie spokojna, wyciszająca, a przy tym maluch będzie się w niej bardzo dobrze czuł. Zasłona zawieszana jest na tunelach, dlatego nie ma żadnych problemów z jej ściąganiem, jak i ponownym zakładaniem.

Komplet pościeli w mikołaje

Pościel w mikołaje

Pościel mikołaje

Kołdra w mikołaje

Kołdra mikołaje

Koc w mikołaje

Koc mikołaje

Kocyk minky w mikołaje

Kocyk minky mikołaje

Narzuta w mikołaje

Narzuta mikołaje

Narzuta na łóżko w mikołaje

Narzuta na łózko mikołaje

Poszewka w mikołaje

Poszewka mikołaje

Poszewki na poduszki w mikołaje

Prześcieradło w mikołaje

Prześcieradło mikołaje

Poduszka w mikołaje

Poduszka mikołaje