Filtry

TANCERKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w tancerki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w tancerki

Zasłony do pokoju dziecięcego muszą być funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne. Zasłona dekoracyjna w tancerki z motywem króliczków-baletnic takie właśnie są. Niezależnie od tego, w jakim charakterze chcesz stworzyć pokój, pozwolą na wyjątkowo atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni. Ze względu na kolorystykę, lepiej odnajdą się w przestrzeni tworzonej z myślą o dziewczynkach.

Zasłony bawełniane w tancerki

Zajączki-baletnice? To wzór, który pokocha Twoje dziecka. Umieszczone na szarym tle biało-różowe zajączki-baletnice, idealnie dopasują się do scenerii pokoju tworzonego dla dziewczynek. Zasłona bawełniana w tancerki z tym uroczym motywem sprawią, że okno będzie prezentowało się w bardzo atrakcyjny sposób, pod wieloma względami. Zasłony dziecięce takie właśnie powinny być. 

Zasłony dziecięce w tancerki

Szare zasłony wydają Ci się zbyt przytłaczające i monotonne do dziecięcej przestrzeni? A co powiesz, jeżeli na jednolitym szarym tle znajdą się wesołe króliczki-baletnice? Od razu lepiej, prawda? Zasłona dziecięca w tancerki z tym motywem cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców, których córki uczęszczają na zajęcia baletu lub o tym marzą.

Zasłony na żabki w tancerki

Dbamy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla rodziców i ich dzieci. Wśród propozycji zasłon na taśmie, nie mogło zabraknąć szarych w różowe króliczki. Jest to popularny motyw dekoracyjny, który bardzo często gości w sypialniach małych dziewczynek. Zasłona na żabki w tancerki z tak słodkim wzorem sprawi, że przestrzeń zostanie urządzona w bardzo słodki sposób.

Zasłony na taśmie w tancerki

Wybierając praktyczne zasłony na okna, masz pewność, że pokój dziecka zostanie we właściwy sposób udekorowany. Zasłona na taśmie w tancerki utrzymana w szarej kolorystyce, jest znakomitą dekoracją, pozwalającą na uzyskanie pożądanego efektu. Co ważne, kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że bez trudu dobierzesz do niej pozostałe elementy dekoracyjne. 

Zasłony na tunelu w tancerki

Coraz częściej pokoje dla dziewczynek tworzone są w neutralnej kolorystyce, w której mało jest różu, a więcej szarości i bieli. Właśnie dlatego powstała zasłona na tunelu w tancerki z motywem balerina gray. Na szarym materiale umieszczone zostały cudowne króliczki-baleriny, które zaspokoją potrzebę dziecka co do różowej kolorystyki. Kolorystyka zasłony jest stonowana.

Komplet pościeli w tancerki

Pościel w tancerki

Pościel tancerki

Kołdra w tancerki

Kołdra tancerki

Koc w tancerki

Koc tancerki

Kocyk minky w tancerki

Kocyk minky tancerki

Narzuta w tancerki

Narzuta tancerki

Narzuta na łóżko w tancerki

Narzuta na łózko tancerki

Poszewka w tancerki

Poszewka tancerki

Poszewki na poduszki w tancerki

Prześcieradło w tancerki

Prześcieradło tancerki

Poduszka w tancerki

Poduszka tancerki