Filtry

NARZUTA 90x160

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Narzuta 90x160 – praktyczny materiał do przykrycia łóżka dziecięcego

Jakie cechy posiada narzuta 90x160 ? Przede wszystkim jest trwała, łatwa w utrzymaniu czystości oraz atrakcyjna pod względem wizualnym. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny, nie wywołuje reakcji alergicznych u dzieci. Wspaniały produkt, który możemy ci zaproponować, obowiązkowo powinien znaleźć się na dziecięcym łóżku, w celu zadbania o idealny wygląd przestrzeni wypoczynkowej. Niezależnie od tego, czy zostanie przez ciebie wybrana musztardowa narzuta, czy w innym wariancie kolorystycznym, masz szansę osiągnąć bardzo ciekawy efekt wizualny, który jednocześnie zagwarantuje praktyczne zadbanie o wygląd łóżka. 

Czytaj więcej

Narzuta 90x160 – ociepli wnętrze, zadba o piękną aranżację wnętrza

Każda dostępna w naszej ofercie narzuta na łóżko dziecięce 90x160 odznacza się oryginalną kolorystyką oraz bardzo ciekawymi wzorami. Masz szansę zdecydować się na propozycję w pełni dopasowaną do swoich potrzeb, wyglądającą atrakcyjnie, a jednocześnie podkreślającą tworzoną aranżację wnętrza. Wybierając właściwy kolor, masz szansę wywołać określony efekt we wnętrzu: ocieplenie, ożywienie czy stonowanie. To wszystko potrafią narzuty dostępne w naszej ofercie.

Narzuta 90x160 cm jest wykonana z najlepszych materiałów

Dzięki temu, że narzuta na lóżko dziecięce jest dwustronna, przy jednym zakupie zyskujesz dwa produkty, które można wykorzystać do ciekawego zaaranżowania strefy wypoczynkowej. Pragniemy podkreślić, że narzuta bawełniana 90x160 jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i odznacza się niesamowitą trwałością. Gwarantuje satysfakcjonujący zakup na lata.

Narzuta 90x160 piękne dopełni stylizację każdego łóżka

Piękna, przyjemna w dotyku, gwarantująca idealne posłanie łóżka – taka powinna być każda narzuta na łóżko chłopięce i dziewczęce, na jaką się zdecydujesz. Stawiając na produkty od najlepszych producentów, możesz ten cel osiągnąć. Odpowiednio posłane łóżko w pokoju, wprowadzi do niego ład i harmonię. Sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa zarówno w dzień, jak i w nocy będzie atrakcyjna. W dodatku, w ciągu dnia na pościeli nie będzie odkładał się kurz, przez co stworzysz bezpieczne warunki do snu dla dziecka.

Narzuta 90x160 cm jest doskonała do aranżacji pokoju

Trzeba mieć świadomość, jak ważne jest zadbanie o wygląd łóżka w ciągu dnia, gdy się z niego nie korzysta. Problemu nie ma, gdy w pokoju znajduje się składana sofa. Jeżeli Twoje dziecko śpi na łóżku z materacem, które jest najwygodniejszą opcją, zakup narzuty jest konieczny. Zakryjesz nią pościel oraz cały materac. Dzięki temu, przestrzeń wypoczynkowa będzie wyglądała schludnie i będzie w każdym aspekcie dopasowana do aranżacji pokoju. 

Narzuta 90x160 – nie tylko modna, ale także wygodna dekoracja do dziecięcego pokoju

Nie sposób wyobrazić sobie łóżka z materacem, które w ciągu dnia nie jest przykryte atrakcyjną narzutą. Wydaje się to obowiązkowy zakup. Z takiego samego założenia wychodzą rodzice, tworzący przestrzeń wypoczynkową dla swoich pociesz. Szukają narzuty bawełniane, uznawane za najtrwalsze, najbezpieczniejsze, a także atrakcyjnie wyglądające. Stanowią bardzo ważny element wyposażenia przestrzeni, w której dziecko wypoczywa. 

Narzuta bawełniana 90x160 nie tylko pełni funkcję praktyczną, pozwalającą na zaścielenie łóżka, ale także wpływa na dekorację pokoju. Jeżeli zostanie przez ciebie wybrana szara narzuta, możesz nieco stonować radosną kolorystykę pozostałych elementów tworzących przestrzeń dla dziecka. Podobny efekt da narzuta ecru. 

Narzuta 90x160 cm występuje w wielu wariantach kolorystycznych

W naszej ofercie znajdziesz wiele klasycznych, jak i szalonych propozycji, które możesz wprowadzić do dziecięcego pokoju. Dzięki temu, że narzuta do pokoju dziecka ma wiele kolorów i wzorów, masz szansę dopasować ją do konkretnej, tworzonej aranżacji wnętrza. To sporo ułatwia. 

Musisz wiedzieć, że narzuty, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostępne w wariancie dwustronnym. Jesteśmy przekonani, że nie znudzą się tak szybko, ponieważ masz możliwość zmiany strony, w celu uatrakcyjnienia przestrzeni, która już nieco się opatrzyła.

Narzuta 90x160 dla rodziców ceniących porządek

Zadaniem każdego rodzica jest wpojenie dziecku dobrych nawyków. Jednym z nich jest dbanie o porządek. Jak zrobić to dobrze? Zacznij od pokazania, jak ważne jest schludne pościelenie łóżka. Jeżeli do dyspozycji będzie narzuta 90x160, na pewno stanie się to o wiele prostsze. Kup narzutę w ulubionym kolorze dziecka lub posiadającą wzór z jego ukochanej bajki, a każdego dnia pociecha będzie z wielką starannością ścieliła swoje łóżko. 

Jeżeli planujesz naukę porządku dziecka, narzuta 90x160cm na pewno pomoże w tym, w bardzo dobry sposób.

Narzuta 90x160 – dlaczego warto ją kupić?

  • Narzuta została wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Posiada wypełnienie z włókien antyalergicznych o gramaturze 80 g/m2. 
  • Stanowi praktyczne rozwiązanie do dziecięcego pokoju, pozwalające na dbanie o porządek i wpływające na atrakcyjny wygląd strefy wypoczynkowej.
  • Dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, pasujących do różnych aranżacji dziecięcych pokoju.
  • Każda narzuta jest pakowana w estetyczne opakowanie.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.