KOŁDRA ZIMOWA 150x200

Bawełniana kołdra 150x200 cm z wypełnieniem zimowym w największym rozmiarze XXL dla dorosłego.

Kołdra bawełniana z wypełnieniem w rozmiarze XXL (150 × 200 cm) zapewni Twojemu nastolatkowi lub Tobie przyjemne ciepło w czasie snu. Kołdra uszyta z wytrzymałych materiałów, nie boi się prania ani używania. Komfort wypoczynku zwiększa również to, że wypełnienie jest wszyte w poszewkę, dzięki czemu nie deformuje się i nie zmienia swojego położenia w czasie użytkowania, nawet gdy dziecko mocno wierci się w czasie snu. Możesz wybierać z wielu niepowtarzalnych wzorów.

Bawełniana kołdra 150x200 cm z wypełnieniem zimowym dla dorosłych

Jaka powinna być kołdra dla dziecka? Lekka, delikatna i przewiewna. Jej wypełnienie nie powinno się przesuwać w czasie używania czy prania, a także zapewniać dziecku przyjemne ciepło w czasie wypoczynku. Taka właśnie jest bawełniana kołdra z wypełnieniem od BabyMetka. Poznaj wszystkie jej zalety.

Kołdra bawełniana 150x200 z wypełnieniem w rozmiarze XXL – komfort snu dla dorosłego.

Duży rozmiar kołdry z wypełnieniem dostosowany jest do potrzeb starszych dzieci – powyżej 10 roku życia. Wymiary 150 × 200 cm sprawiają, że również dorosły swobodnie okryje się tą kołdrą. 

Poszewka wykonana jest z dwóch rodzajów certyfikowanej bawełny – z jednej strony jest wzorzysta tkanina, z drugiej jednolita. Oprócz koloru i wzoru możesz również wybrać metki sensoryczne, które wszywamy do kołderki na życzenie klienta. 

Wszyte w poszewkę wypełnienie do antyalergiczna włóknina o gramaturze 300 g/m2, która daje przyjemne ciepło, ale nie przegrzewa dziecka.

Dobierz produkty do kompletu do kołdry 150x200 cm dla dorosłych

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty, które pozwolą Ci stworzyć komplet dla Twojego dziecka. Polecamy szczególnie poduszki prostokątne z wypełnieniem. Do kołdry w największym rozmiarze możesz dokupić prześcieradło bawełniane z gumką lub narzutę dopasowaną wzorem.

Dlaczego warto kupić kołdrę 150x200 dla dorosłych?

  • Szeroki wybór wzorów;
  • Możliwość stworzenia kompletu przy doborze innych produktów z oferty;
  • Wypełnienie wszyte w kołdrę – nie przesuwa się i nie odkształca;
  • Możliwość wszycia metek sensorycznych do kołderki – zabawa nimi wpływa na rozwój zmysłów dziecka i integrację sensoryczną;
  • Rozmiar dla dzieci w wieku powyżej 10 lat (150 × 200 cm);
  • Ładne opakowanie – produkt gotowy do podarowania na prezent.
Filtry (86 products)

Cena

85,00 zł - 115,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał