Filtry

BIAŁY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Białe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Białe zasłony

Jeżeli urządzasz pokój dziecka w stylu skandynawskim, kolorami, na które musisz postawić są przede wszystkim biel i naturalne drewno. Biała zasłona dekoracyjna, gdy zawisną na karniszach, stworzą pożądaną dekorację okna, która dla tego stylu jest bardzo ważna. Bez żadnych typowo dziecięcych wzorów, zasłony wyglądają bardzo elegancko i dają możliwość do tworzenia dalszych dekoracji.

Zasłony bawełniane białe

Białe zasłony to prawdziwa klasyka, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu, także tym tworzonym z myślą o dzieciach. Masz szansę na stworzenie delikatnej, subtelnej aranżacji, która spowoduje, że przestrzeń dziecka będzie harmonijna, bardzo spokojna i idealna do wypoczynku. Biała zasłona bawełniana została wykonana z wysokiej jakości bawełny, montaż odbywa się na wygodnych, szerokich tunelach.

Białe zasłony na taśmie

Gdy w pokoju dziecka już dużo się dzieje, zastosowanych zostało wiele kolorów, nie ma potrzeby, aby tworzyć wyróżniającą się aranżację okna. Może być stonowana, neutralna i klasyczna. Biała zasłona dziecięca czasem są najlepszym wyborem, na który możesz się zdecydować, aby nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu do dziecięcej przestrzeni.

Zasłony na taśmie białe

Standardowy wygląd, jaki posiadają zasłony białe powoduje, że masz możliwość zaszaleć, jeżeli chodzi o inne dekoracje w pokoju dziecka. Może to być dla ciebie baza w tworzeniu aranżacji wyjątkowych, oryginalnych i bardzo ciekawych. Białe zasłony dają ogrom możliwości. Możesz na nich zawiesić własne ozdoby.

Białe zasłony na żabki

Neutralna, dostępna w białym kolorze zasłona dla dzieci daje swobodne pole aranżacyjne. Możesz zastosować w pokoju wiele zwariowanych kolorów, ponieważ dekoracja okna będzie je tonowała. Zawieszane na żabki zasłony wyglądają bardzo atrakcyjnie, dzięki ciekawym marszczeniom. Dzięki temu, że sprzedawane są w dowolnej długości, możesz zamówić je pod wymiar okna.

Zasłony na żabki białe

Nie chcesz przesadzić z ilością dekoracji w dziecięcym pokoju? Idealnym wyborem będzie biała zasłona dekoracyjna. Neutralna kolorystyka świetnie pasuje do większości motywów przewodnich dedykowanych dla dzieci. Wystarczy ustawić na parapecie misie, kwiaty czy figurki, a dekoracja oka będzie klasyczna, piękna i uniwersalna.

Biały komplet pościeli 

Pościel w kolorze białym

Biała pościel

Kołdra w kolorze białym

Biała kołdra

Koc w kolorze białym

Biały koc

Kocyk minky w kolorze białym

Biały kocyk minky

Narzuta w kolorze białym

Biała narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze białym

Biała narzuta na łózko

Poszewka w kolorze białym

Biała poszewka

Białe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze białym

Białe prześcieradło

Poduszka w kolorze białym

Poduszka biała