Filtry

SZARY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Szare produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Szare zasłony dekoracyjne

Kluczowym elementem wyposażenia każdego dziecięcego pokoju są zasłony na okna. Nie dość, że pełnią funkcję dekoracyjną, to jeszcze można wykorzystać je w celu zaciemnienia pomieszczenia, w dowolnym momencie dnia, gdy dziecko chce się zdrzemnąć. Szara zasłona do pokoju dziecięcego w szarym kolorze, da dużą swobodę przy aranżacji wnętrza.

Szare zasłony bawełniane

Szare zasłony do pokoju dziecka to klasyczna dekoracja, która szybko się nie znudzi, a jednocześnie da możliwość tworzenia wyróżniających się aranżacji. Decydując się na jednolitą zasłonę, możesz poszaleć z pozostałą kolorystyką wprowadzoną do dziecięcej przestrzeni. Szara zasłona bawełniana to inwestycja, która daje wiele możliwości. 

Szare zasłony dziecięce

Szarość to dobry pomysł do pokoju dziecka? Zdecydowanie tak! Jeżeli postawisz na ten kolor w dominujących dekoracjach, takich jak gotowe zasłony, możesz bez obaw wprowadzać do przestrzeni wielobarwne zabawki. Szara zasłona dziecięca w pokoju dziecka, spowoduje, że nie będzie panował chaos, a dziecko będzie miało możliwość tu odpocząć.

Szare zasłony na taśmie

Urządzając pokój dziecka w stylu nowoczesnym, szare zasłony na pewno powinny znaleźć się w kręgu Twoich zainteresowań. Pozwalają na stworzenie eleganckiej dekoracji okna. Dostępne w gładkim wariancie, umożliwiają zastosowanie dowolnego wzoru ozdobnego. Szara zasłona na taśmie łatwo się wiesza i daje ogrom możliwości do wyboru. 

Szare zasłony na żabki

Wybierając zasłony w szarym kolorze, możesz stworzyć wyjątkową dekorację dziecięcej przestrzeni. Szara zasłona stanowi neutralną ozdobę, do której można dobrać dekoracje w wielu zwariowanych kolorach. Łącząc stonowane odsłony zasłon z kolorowymi dekoracjami, uzyskasz bardzo ciekawy efekt wizualny. 

Szare zasłony na tunelu

Szara zasłona na tunelu, jaką znajdziesz w naszej ofercie, zapewni neutralną, uniwersalną dekorację okna. Dopasujesz do niej wiele motywów dekoracyjnych. Dzięki temu, przestrzeń tworzona dla dziecka będzie spokojna, wyciszająca, a przy tym maluch będzie się w niej bardzo dobrze czuł. Zasłona zawieszana jest na tunelach, dlatego nie ma żadnych problemów z jej ściąganiem, jak i ponownym zakładaniem.

Szary komplet pościeli 

Pościel w kolorze szarym

Szara pościel

Kołdra w kolorze szarym

Szara kołdra

Koc w kolorze szarym

Szary koc

Kocyk minky w kolorze szarym

Szary kocyk minky

Narzuta w kolorze szarym

Szara narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze szarym

Szara narzuta na łózko

Poszewka w kolorze szarym

Szara poszewka

Szare poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze szarym

Szare prześcieradło

Poduszka w kolorze szarym

Poduszka szara