Filtry

GRAFITOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Grafitowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Grafitowe zasłony dekoracyjne

Nie masz pomysłu na aranżację dziecięcego pokoju lub chcesz uzyskać efekt eleganckiego wnętrza? Zasłony dziecięce w szarym kolorze sprawdzą się idealnie. Zapewniają uniwersalną dekorację okna, do której możesz dobrać wiele motywów dekoracyjnych w dowolnej kolorystyce. Grafitowa zasłona dekoracyjna nigdy cię nie ograniczy.

Grafitowe zasłony dziecięce

Okno w pokoju dziecka warto zaaranżować w ciekawy sposób. Bazą do dekoracji może być szara zasłona. Da możliwość umieszczenia na parapecie wielu dekoracji, bez żadnych ograniczeń. Możesz w ten sposób stworzyć wyjątkowy kącik w dziecięcym pokoju. Co ważne, grafitowa zasłona dziecięca została wykonana z wysokiej jakości bawełny i jest zawieszana na tunelu. 

Grafitowe zasłony bawełniane

Klasyczna aranżacja dziecięcego pokoju wymaga zastosowania neutralnych dekoracji. Stawiając na szare zasłony możesz osiągnąć bardzo dobry efekt wizualny, pozwalający dziecku na odpoczynek, relaks, naukę oraz zabawę w nierozpraszającej przestrzeni. Niektóre dzieci dekoncentrują się, gdy mają w swoim otoczeniu zbyt wiele kolorów. Grafitowa zasłona bawełniana powinna być wtedy Twoim wyborem. 

Grafitowe zasłony na taśmie

Grafitowa zasłona na taśmie świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzanych w nowoczesnym stylu. Pozwalają na dużą swobodę aranżacyjną, a jednocześnie są w stanie zapewnić dekorację ponadczasową, uniwersalną i bardzo ciekawą. Stanowią idealne tło dla pozostałych ozdób, które planujesz wprowadzić do dziecięcego pokoju.

Grafitowe zasłony na żabki

Szarość zawsze się obroni i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Nie bój się jej wprowadzić do dziecięcego pokoju. Szare zasłony w połączeniu z kolorowymi dekoracjami będą wyglądały przepięknie. Stworzą przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi, dobrej zabawie oraz nauce. Grafitowa zasłona na żabki to idealna zasłona do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. 

Grafitowe zasłony na tunelu

Ozdoby na okna, na które się decydujesz, wcale nie muszą być wyraziste, aby pokój dziecka został zaaranżowany w wyjątkowy sposób. Możesz stworzyć bazową dekorację okna, np. decydując się na szare zasłony wykonane z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Grafitowa zasłona na tunelu zapewnia wygodny montaż przy użyciu szerokich tuneli powoduje, że nie ma żadnych problemów z ich montowaniem oraz ściąganiem z karniszów. 

Grafitowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze grafitowym

Grafitowa pościel

Kołdra w kolorze grafitowym

Grafitowa kołdra

Koc w kolorze grafitowym

Grafitowy koc

Kocyk minky w kolorze grafitowym

Grafitowy kocyk minky

Narzuta w kolorze grafitowym

Grafitowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze grafitowym

Grafitowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze grafitowym

Grafitowa poszewka

Graafitowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze grafitowym

Grafitowe prześcieradło

Poduszka w kolorze grafitowym

Poduszka grafitowa