Filtry

MIĘTOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Miętowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Miętowe zasłony dekoracyjne

W żadnym innym pomieszczeniu zasłony nie odgrywają tak ważnej roli, jak w pokoju dziecka. Bez nich ani rusz. W końcu, z ich pomocą można zaciemnić pokój, tworząc idealne warunki do snu dla dziecka. Miętowe zasłony poradzą sobie z tym zadaniem fantastycznie. Na karniszu umieszcza się je na szerokich tunelach. Są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny.

Miętowe zasłony bawełniane

Wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny zasłony miętowe to znakomita dekoracja okna do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Możesz je prać bez żadnych obaw, ponieważ zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Zagwarantują przy tym przepiękną dekorację okna, wyróżniającą się i zwracającą uwagę.

Miętowe zasłony dziecięce

Zasłony miętowe przez dłuższy czas były częstym wyborem rodziców urządzających pokój zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo świeży kolor, który wprowadza do przestrzeni wiele radości. W połączeniu z bielą i szarościami prezentuje się znakomicie. Ciekawa aranżacja pokoju dziecięcego z tymi zasłonami jest zapewniona.

Miętowe zasłony na taśmie

Miętowe zasłony swego czasu były bardzo dużym hitem. Wśród rodziców i ich dzieci panował trend, aby we właśnie tej kolorystyce urządzać pokoje. Nadal możesz je znaleźć w naszej ofercie, a co najważniejsze, są wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Zapinanie na żabki jest bardzo wygodne.

Miętowe zasłony na żabki

Ciekawe i efektownie wyglądające zasłony miętowe są wyborem do pokoju dziecka, na który warto stawiać. Dlaczego? Zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki powinny być oryginalne. Kolor, jaki te zasłony posiadają, taki właśnie jest. Masz dzięki nim możliwość stworzyć wyjątkową aranżację, która będzie robiła wrażenie.

Miętowe zasłony na tunelu

Szukasz wyjątkowej zasłony do pokoju dziecięcego? Dostępna w miętowym kolorze zasłona na pewno do tego grona się zalicza. Oryginalna, a jednocześnie spokojna kolorystyka powoduje, że stworzysz wyjątkową przestrzeń dla swojej pociechy. Dobierz do zasłony białe i szare dekoracje, a efekt finalny przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Miętowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze miętowym

Miętowa pościel

Kołdra w kolorze miętowym

Miętowa kołdra

Koc w kolorze miętowym

Miętowy koc

Kocyk minky w kolorze miętowym

Miętowy kocyk minky

Narzuta w kolorze miętowym

Miętowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze miętowym

Miętowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze miętowym

Miętowa poszewka

Miętowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze miętowym

Miętowe prześcieradło

Poduszka w kolorze miętowym

Poduszka miętowa

Przeczytaj także:

Pokoje dla dziecka