Filtry

NIEBIESKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Niebieskie produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Niebieskie zasłony bawełniane

Chłodna, neutralna barwa, jaką jest błękitny, świetnie odnajdzie się w pokoju dziecka, który z założenia ma być elegancki, nowoczesny i możliwy do zaakceptowania przez dziecko przez przynajmniej kilka lat. Dzięki jednolitej kolorystyce, niebieska zasłona bawełniana tak szybko nie znudzi się i nie trzeba jej będzie wymieniać na nową, bo znajdujący się na niej motyw dziecku już się nie podoba.

Niebieskie zasłony na tunelu

Każde dziecko w swoim pokoju powinno czuć się zrelaksowane i bardzo radosne. Decydując się na klasyczne zasłony, na pewno możesz taki efekt uzyskać. W tej roli znakomicie sprawdzi się jednokolorowa, niebieska zasłona, którą możesz zawiesić na karniszu na szerokich tunelach. Wygodny montaż, wykonanie z wysokiej jakości materiałów to gwarancja, że zasłony stworzą wyjątkową dekorację okna.

Niebieskie zasłony dziecięce

Niebieskie zasłony wykonane z wysokiej jakości bawełny, dopasujesz do wielu aranżacji. Przede wszystkim znakomicie odnajdą się w stylu marynistycznym, gdzie motywem przewodnim są łódki, marynarze, ale także kolor biały i niebieski. Jednolita niebieska zasłona dziecięca zapewnią klasyczną aranżację okna, w najprostszej postaci.

Niebieskie zasłony na taśmie

Jeżeli zamierzasz stworzyć subtelny, elegancki pokój dla małego dżentelmena, zasłony niebieskie na pewno pomogą ten efekt uzyskać. Wykonana z wysokiej jakości bawełny, gładkia niebieska zasłona na taśmie daje szansę na elegancką dekorację okna zapewniającą dużą swobodę przy kompletowaniu pozostałych ozdób.

Niebieskie zasłony na żabki

Aranżacja wnętrza jest możliwa w nienaganny sposób, jeżeli każdy element dekoracji będzie do siebie pasował. Niebieska zasłona na żabki jest znakomitym wyborem do pokoju tworzonego z myślą o chłopcu. Jest to kolorystyka typowo męska, bardzo dobrze wyglądająca w połączeniu z szarościami, czernią, ale i bardziej żywymi kolorami.

Niebieskie zasłony dekoracyjne

Bardzo często kolorem dominującym w dziecięcych pokojach jest niebieski. Dlaczego? Ponieważ pasuje zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Masz możliwość stworzenia przestrzeni neutralnej kolorystycznie, która po prostu będzie się podobała. Właśnie dlatego powstała jednolita niebieska zasłona dekoracyjna, którą na karniszu zawiesza się na wygodnych tunelach.

Niebieski komplet pościeli 

Pościel w kolorze niebieskim

Niebieska pościel

Kołdra w kolorze niebieskim

Niebieska kołdra

Koc w kolorze niebieskim

Niebieski koc

Kocyk minky w kolorze niebieskim

Niebieski kocyk minky

Narzuta w kolorze niebieskim

Niebieska narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze niebieskim

Niebieska narzuta na łózko

Poszewka w kolorze niebieskim

Niebieska poszewka

Niebieskie poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze niebieskim

Niebieskie  prześcieradło

Poduszka w kolorze niebieskim

Poduszka niebieska