Filtry

GRANATOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Granatowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Granatowe zasłony dekoracyjne

Miłośnicy nowoczesnych aranżacji wnętrz, powinni wiedzieć, że w naszej ofercie znajduję się jednolita granatowa zasłona dekoracyjna. Zagwarantują one stworzenie ponadczasowych aranżacji okien, które zawsze będą się podobały i zawsze będą zgodne z trendami. Materiał, z jakiego są wykonane to certyfikowana bawełna.

Granatowe zasłony bawełniane 

Zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki dostępne w granatowym kolorze, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Po ich zasłonięciu, dziecko będzie miało wrażenie, że jest idealna pora na drzemkę. Wypocznie, niezależnie od tego, czy na zewnątrz będzie świeciło słońce, czy będzie wczesny poranek. Dzięki temu, że granatowa zasłona bawełniana daje lekki efekt przyciemnienia, w pokoju uzyskasz komfort.

Granatowe zasłony dziecięce 

Klasyczny wystrój dziecięcego pokoju nie może zostać zrealizowany bez granatu. Piękny, głęboki kolor, jeżeli zagości wśród dekoracji okiennych, pozwoli na uzyskanie bardzo ciekawego efektu finalnego. Granatowa zasłona dziecięca do pokoju chłopca i dziewczynki to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Granatowe zasłony na taśmie 

Oryginalna dekoracja okna, jaką są w stanie zapewnić granatowe zasłony sprawia, że pokój dziecka zostanie w staranny sposób dopełniony. Gładki materiał w elegancki sposób wypełni przestrzeń okienną. Zachwyca wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, przyjemnym dla oka, eleganckim kolorem. Taka granatowa zasłona na taśmie wygląda po prostu przepięknie.

Granatowe zasłony na żabki 

Wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny modne zasłony w granatowym kolorze, są znakomitym elementem dekoracyjnym, na który możesz się zdecydować, aby stworzyć wyjątkową dekorację okna w dziecięcej przestrzeni. Uniwersalna kolorystyka powoduje, że granatowa zasłona na żabki jest produktem, do którego bez trudu dobierzesz do niej pozostałe elementy ozdobne.

Granatowe zasłony na tunelu 

Piękny, ponadczasowy i elegancki granat może stać się podstawą to stworzenia wyjątkowej aranżacji przestrzeni dla starszych dziecko. Umieszczając zasłonę w oknie, masz pewność, że zagwarantuje brak dostępu do światła dziennego, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Granatowa zasłona na tunelu zawieszana jest na wygodnych tunelach, dlatego nie będzie żadnych problemów z jej zawieszaniem, ani ściąganiem.

Granatowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze granatowym

Granatowa pościel

Kołdra w kolorze granatowym

Granatowa kołdra

Koc w kolorze granatowym

Granatowy koc

Kocyk minky w kolorze granatowym

Granatowy kocyk minky

Narzuta w kolorze granatowym

Granatowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze granatowym

Granatowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze granatowym

Granatowa poszewka

Granatowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze granatowym

Granatowe prześcieradło

Poduszka w kolorze granatowym

Poduszka granatowa