Filtry

FIOLETOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Fioletowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Fioletowe zasłony dziecięce 

Miłośnicy barw, w naszej ofercie mogą znaleźć zasłony do pokoju dziecięcego w wielu kolorach. Jedną z propozycji jest fioletowa zasłona na szerokich tunelach, wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Proponujemy gotowe zasłony, które wyglądają atrakcyjnie, a jednocześnie są w każdym aspekcie bezpieczne.

Fioletowe zasłony bawełniane

Psycholodzy dowodzą, że przestrzeń, gdzie znajduje się dużo fioletowego, jest najbezpieczniejsza i najbardziej komfortowa dla dziecka. Maluchy w otoczeniu tego koloru bardzo dobrze wyciszają się, są spokojne i radosne. Właśnie z tego powodu, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć fioletowych zasłon zawieszanych na wygodnych tunelach. Fioletowa zasłona została wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznej bawełny.

Fioletowe zasłony dekoracyjne

Fiolet, zdaniem naukowców, bardzo dobrze wpływa na psychikę dziecka, działa kojąco i powoduje, że samopoczucie od razu poprawia się. Modna fioletowa zasłona dekoracyjna, którą pragniemy zaproponować, na pewno wpłynie bardzo pozytywnie na rozwój Twojego dziecka. Dekoracja okna z ich udziałem jest więc jak najbardziej polecana.

Fioletowe zasłony na żabki

Nowoczesny wygląd zapewni gładka fioletowa zasłona na żabki i sprawi, że pokój dziecka zostanie we właściwy sposób udekorowany. Czasem nie trzeba przesadzać z nadmierną ilością wzorów w dziecięcej przestrzeni, aby nie wprowadzać do niej chaosu. Modne zasłony dla dzieci są obecnie często gładkie, pozbawione wzorów.

Fioletowe zasłony na taśmie

Każda przestrzeń potrzebuje odpowiedniej dekoracji. Także tworzona z myślą o dzieciach. Właśnie dlatego przygotowane zostały wyjątkowe zasłony gotowe na taśmie, które przepięknie marszczą się, a montaż na żabkach jest mało kłopotliwy. Fioletowa zasłona w ciekawy sposób udekoruje okno. Zapewnią wyróżniającą się dekorację.

Fioletowe zasłony na tunelu

Twoje dziecko kocha kolor fioletowy? To dobrze, ponieważ w naszej ofercie znajduje się fioletowa zasłona na tunelu, która zawieszana na karniszu jest na szerokich tunelach. Warto również dodać, że kolor ten ma szereg właściwości terapeutycznych. Urządzając z jego pomocą przestrzeń dla dziecka, wpłyniesz pozytywnie na jego samopoczucie. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie będzie go za dużo.

Fioletowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze fioletowym

Fioletowa pościel

Kołdra w kolorze fioletowym

Fioletowa kołdra

Koc w kolorze fioletowym

Fioletowy koc

Kocyk minky w kolorze fioletowym

Fioletowy kocyk minky

Narzuta w kolorze fioletowym

Fioletowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze fioletowym

Fioletowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze fioletowym

Fioletowa poszewka

Fioletowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze fioletowym

Fioletowe prześcieradło

Poduszka w kolorze fioletowym

Poduszka fioletowa