Filtry

BRUDNY RÓŻ

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w kolorze brudnego różu

Czytaj więcej

Zasłony w kolorze brudnego różu

Zasłona dekoracyjna brudny róż zapewnia prywatność, zapobiega przedostawaniu się promieni słonecznych do wnętrza, gdy maluch śpi. Jest obowiązkowym elementem wyposażenia pokoju. Dostępna w truskawkowym kolorze, znakomicie uzupełni wyjątkową aranżację pokoju dla dziewczynki. Jest to typowo dziewczęcy kolor, który idealnie uda się wkomponować w tworzoną aranżację.

Zasłony brudny róż

Chcesz stworzyć przytulną przestrzeń dla swojego dziecka? Jeżeli ma to być pokój dla dziewczynki, zasłona truskawkowa ma pewno znakomicie wpisze się w aranżację, która ma być przepełniona radosnymi, bardzo ciekawymi wzorami i kolorami. Jednolita zasłona bawełniana brudny róż zagwarantuje osiągnięcie idealnego efektu wizualnego. 

Zasłony na taśmie w kolorze brudnego różu 

Zasłony kolorowe, które możesz wybrać do dziecięcego pokoju dostępne są w wielu odcieniach. Jedną z propozycji jest zasłona dziecięca brudny róż, która ma kolor truskawkowy – intensywny, energetyczny, zwracający uwagę. Masz możliwość zaaranżowania z jego pomocą wyjątkowej przestrzeni, przede wszystkim dla dziewczynki, która gustuje w różnych odcieniach różu.

Zasłony na żabki w kolorze brudnego różu

Montowane na żabkach zasłony truskawkowe, bardzo dobrze odnajdą się w pokojach tworzonych z myślą o dziewczynkach. Uwielbiają kolory, które nawiązują mniej lub bardziej do różu. Zasłona na żabki brudny róż to gotowa zasłona na taśmie, która zawiesza się bardzo prosto, dzięki żabkom. Dowolny sposób marszczenia pozwala na uzyskanie zamierzonego efektu wizualnego.

Zasłony w kolorze brudnego różu na taśmie

Oprócz funkcji dekoracyjnej, zasłony kolorowe mają także za zadanie zaciemnić pomieszczenie, gdy dziecko chce uciąć sobie popołudniową drzemkę. Kupując zasłony do pokoju dziewczynki w truskawkowym kolorze, uzyskać właśnie te dwa efekty. Nie dość, że zasłona na taśmie brudny róż wygląda pięknie, to jeszcze jest praktyczna.

Zasłony w kolorze brudnego różu na żabki

Dziecięcy pokój wiele zyskuje, jeżeli dekoracja okna jest staranna, pięknie przygotowana. Zasłona, która taki efekt pozwoli uzyskać dostępna jest w truskawkowym kolorze. Zasłona na tunelu brudny róż w mocniejszym odcieniu sprawi, że wnętrze tworzone z myślą o małej dziewczynce będzie wyraziste i charyzmatyczne. 

Brudny róż komplet pościeli 

Pościel w kolorze brudnego różu

Brudny róż pościel

Kołdra w kolorze brudnego różu

Brudny róż kołdra

Koc w kolorze brudnego różu

Brudny róż koc

Kocyk minky w kolorze brudnego różu

Brudny róż kocyk minky

Narzuta w kolorze brudnego różu

Brudny róż narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze brudnego różu

Brudny róż narzuta na łózko

Poszewka w kolorze brudnego różu

Brudny róż poszewka

Brudny róż poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze brudnego różu

Brudny róż prześcieradło

Poduszka w kolorze brudnego różu

Poduszka brudny róż