Filtry

FUKSJA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Fuksjowe produkty dla dzieci 

Czytaj więcej

Fuksjowe zasłony dekoracyjne

Bardzo modne jest umieszczanie w dziecięcych pokojach jednokolorowych, wyrazistych zasłon. Proponowana różowa zasłona dekoracyjna w kolorze azaliowym, idealnie wpisuje się w ten trend. Jej ożywczy kolor sprawi, że dekoracja okna będzie jedyna w swoim rodzaju. Różowa zasłona dekoracyjna zrobi furorę. Jeżeli na takim efekcie Ci zależy, to wybór odpowiedni dla Ciebie.

Fuksjowe zasłony bawełniane 

Zaaranżuj przestrzeń dziecka w oryginalny, wyróżniający się sposobów. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko dorastało w otoczeniu żywych kolorów to różowa zasłona bawełniana będzie doskonałym wyborem. Wprowadzisz do dziecięcej przestrzeni wiele radości. Przestrzeń, w której będzie przebywało Twoje dziecko zostanie zaaranżowana w bardzo ciekawy sposób.

Fuksjowe zasłony dziecięce

Zaskakujące czasem są aranżacje dziecięcych pokoi. Wszystko dlatego, że maluchy mają specyficzne wymagania, ich gust jest zróżnicowany, a ważne, aby rodzice słuchali tego, czego potrzebują ich dzieci. Jeżeli jest to wyrazista przestrzeń, właśnie taką warto stworzyć. Różowa zasłona dziecięca w azaliowym kolorze jest odważnym ruchem, ale na pewno pozwoli na uzyskanie ciekawego efektu finalnego. 

Fuksjowe zasłony na taśmie 

Gładka różowa zasłona na taśmie  bardzo dobrze wpasuje się w aranżację wnętrza. Wszystko za sprawą swobody, jaką zapewni w kwestii aranżacyjnej. Wyrazisty, azaliowy kolor na pewno będzie wyróżniał się w pokoju, ale dzięki temu przestrzeń nie będzie mdła. Dziecko dorastające w otoczeniu kolorów znacznie lepiej się rozwija.

Fuksjowe zasłony na żabki 

Jednolite zasłony kolorowe cieszą się ogromną popularnością. Dlaczego? Nie wymuszają stosowania konkretnego wzoru dekoracyjnego w całym pokoju. Masz szansę zastosować takie motywy, jakie najbardziej Ci się podobają, bez żadnych ograniczeń. Różowa zasłona na żabki dla dzieci w jednolitym kolorze to strzał w dziesiątkę, jeżeli lubisz często zmieniać dekoracje. 

Fuksjowe zasłony na tunelu 

Mocnym akcentem dekoracyjnym do dziecięcego pokoju może okazać się różowa zasłona na tunelu w kolorze azaliowym. Intensywny, różowy odcień na pewno zwróci uwagę. Świetnie będzie komponował się z dekoracjami w białej lub szarej kolorystyce. Jeden tak wyrazisty akcent zdecydowanie wystarczy w pokoju dziecka.

Fuksja komplet pościeli 

Pościel w kolorze fuksji

Fuksja pościel

Kołdra w kolorze fuksji

Fuksja kołdra

Koc w kolorze fuksji

Fuksja koc

Kocyk minky w kolorze fuksji

Fuksja kocyk minky

Narzuta w kolorze fuksji

Fuksja narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze fuksji

Fuksja narzuta na łózko

Poszewka w kolorze fuksji

Fuksja poszewka

Fuksja poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze fuksji

Fuksja prześcieradło

Poduszka w kolorze fuksji

Poduszka fuksja