Filtry

ŻÓŁTY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Żółte produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Żółte zasłony dekoracyjne 

Zasłony żółte są oryginalnym wyborem do dziecięcego pokoju. Możesz z ich pomocą wprowadzić do wnętrza bardzo radosną atmosferę. Jeżeli na tym właśnie najbardziej Ci zależy, bez dwóch zdań są to zasłony dziecięce, które musisz wybrać. Żółta zasłona dekoracyjna została wykonana z wysokiej jakości bawełny, jest bezpieczna, ze względu na zastosowanie certyfikowanego materiału.

Żółte zasłony bawełniane 

Chcesz dostarczyć dziecku odpowiednią ilość światła podczas zabawy, a jednocześnie ograniczyć do niego dostęp, gdy jest pora na drzemkę? Żółta zasłona w tej roli sprawdzi się znakomicie. Żółta zasłona bawełniana przepięknie udekoruje okno, a jednocześnie, ze względu na ożywczą barwę, wprowadzi wiele radości do dziecięcej przestrzeni. 

Żółte zasłony dziecięce 

Zasłony żółte to najradośniejszy wybór, na jaki możesz się zdecydować do dziecięcej przestrzeni. Jeżeli w pokoju dziecka brakuje słońca, radości i niepowtarzalnego klimatu, to właśnie te zasłony mogą zbudować niesamowitą atmosferę. Żółta zasłona dziecięca ma na tyle energetyczny kolor, że bez trudu sprawi, że Twoje dziecko każdego dnia będzie się uśmiechało. 

Żółte zasłony na taśmie 

Nie ma bardziej radosnej zasłony niż żółta zasłona. Kolor jest na tyle energetyczny, że doda energii każdemu dziecku. Sprawi, że poczuje się pełne mocy i chęci do działania. Tak wyjątkowe dekoracje, jakie wprowadzisz do dziecięcej sypialni zapewnią niezwykłe efekty dekoracyjne. Żółta zasłona na taśmie są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Żółte zasłony na żabki 

Promienne, radosne, praktyczne. Taka jest żółta zasłona na żabki, którą bez żadnych problemów możesz zastosować zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Kolor jest neutralny i spodoba się każdemu dziecku. Radosna aranżacja wnętrza z udziałem tych zasłon będzie jak najbardziej możliwa do wykonania.

Żółte zasłony na tunelu

Szukasz zasłony kolorowe, które będą wyraziste, oryginalne i zwracające uwagę? W tym gronie obowiązkowo musi znaleźć się żółta zasłona z opcją zawieszania na tunelu. Żółta zasłona na tunelu ma ożywczy, wyrazisty kolor, co sprawi, że przestrzeń dziecka stanie się radosna, promienna i bardzo wesoła. Jeżeli właśnie na takim efekcie Ci zależało, są to zasłony na okna idealne dla Ciebie.

Żółty komplet pościeli 

Pościel w kolorze żółtym

Żółta pościel

Kołdra w kolorze żółtym

Żółta kołdra

Koc w kolorze białym

Żółty koc

Kocyk minky w kolorze żółtym

Żółty kocyk minky

Narzuta w kolorze żółtym

Żółta narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze żółtym

Żółta narzuta na łózko

Poszewka w kolorze żółtym

Żółta poszewka

Żółte poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze żółtym

Żółte prześcieradło

Poduszka w kolorze żółtym

Poduszka żółta