Filtry

CZERWONY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Czerwone produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Czerwone zasłony

Nawet jeżeli motywem przewodnim w pokoju dziecka jest kolor czerwony, nie musisz obawiać się, że będzie to przestrzeń, w której pociecha nie wypocznie, ze względu na dużą intensywność barw. Czerwona zasłona dekoracyjna w kolorze czerwonym zapewnia lekkie zaciemnienie, a dzięki temu, że ma tak ciekawą barwę, zapewni stworzenie wyjątkowej dekoracji okna.

Zasłona w kolorze czerwonym

Jeżeli Twój maluch uwielbia otaczać się wyrazistymi kolorami, kompletnie nie interesują go barwy neutralne, subtelne, warto postawić na coś naprawdę ognistego: czerwone zasłony. Ten kolor nie powinien oczywiście dominować w dziecięcej przestrzeni, ale jeżeli będzie występował jako dekoracja okna, czerwona zasłona bawełniana zapewni uzyskanie bardzo ciekawego efektu wizualnego.

Czerwone zasłony dziecięce

Czerwień to nie kolor, którym powinno się otaczać dziecku? A czemu nie? Jeżeli tylko skomponujesz czerwone zasłony z odpowiednimi dodatkami, możesz uzyskać bardzo ciekawy efekt finalny, który zachwyci. Jest to idealna czerwona zasłona dziecięca do pokoju dziewczynki, która ma już kilka lat i lubi się wyróżniać. Na pewno spodoba się jej tak ognista aranżacja okna.

Czerwone zasłony na taśmie

Pięknie układające się na karniszu zasłony dziecięce w czerwonym kolorze, stworzą wyjątkową dekorację okna. Są klasyczne, nowoczesne, a jednocześnie bardzo oryginalne, ze względu na ognistą kolorystykę, nie tak oczywistą do przestrzeni dla dzieci. Gotowa czerwona zasłona na taśmie pasuje do pokoi dzieci żywiołowych, uwielbiających otaczać się wyrazistymi kolorami.

Czerwone zasłony na żabki

Zasłony do pokoju dziewczynki można wybierać w oryginalnych kolorach, np. czerwonym. Wyglądają efektownie, romantycznie, a jednocześnie bardzo klasycznie. Umożliwiają wykonanie pięknej dekoracji okna, na którą każdy zwróci uwagę. Czerwona zasłona na żabki charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny oraz mocowaniem na żabki. 

Czerwone zasłony na tunelu

Wydaje Ci się, że czerwień nie jest odpowiednim kolorem do dziecięcej przestrzeni? Zbyt mocno ożywia i pobudza? Co zrobić, jeżeli dziecko jest ogromnym fanem Czerwonego Kapturka i innego koloru nie chce w swoim pokoju. Czerwona zasłona na tunelu obowiązkowo musi znaleźć się na karniszu.

Czerwony komplet pościeli 

Pościel w kolorze czerwonym

Czerwona pościel

Kołdra w kolorze czerwonym

Czerwona kołdra

Koc w kolorze czerwonym

Czerwony koc

Kocyk minky w kolorze czerwonym

Czerwony kocyk minky

Narzuta w kolorze czerwonym

Czerwona narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze czerwonym

Czerwona narzuta na łózko

Poszewka w kolorze czerwonym

Czerwona poszewka

Czerwone poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze czerwonym

Czerwone prześcieradło

Poduszka w kolorze czerwonym

Poduszka czerwona