Filtry

POMARAŃCZOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Pomarańczowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Pomarańczowe zasłony dekoracyjne

Pokój dziecka jest tym pomieszczenie w domu, które powinno być optymistyczne i bardzo radosne. Uda się ten efekt uzyskać, jeżeli zdecydujesz się na zasłony do pokoju dziecięcego w bardzo żywym kolorze. Pomarańcz na pewno wpisuje się w ten kanon. Pomarańczowa zasłona dekoracyjna, choć jest w odważnym kolorem, zdecydowanie wiele dobrego zrobisz, stawiając na tę właśnie barwę do dziecięcej przestrzeni.

Pomarańczowe zasłony bawełniane

Modna dekoracja okna wymaga zastosowania niestandardowych rozwiązań. Pomarańczowa zasłona bawełniana dla dzieci, na którą możesz się zdecydować, aby stworzyć przestrzeń oryginalną, nietypową i bardzo efektowną dostępna jest w pomarańczowym kolorze. Odważnie? Zdecydowanie tak, ale rezultat, jaki uda Ci się uzyskać, przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. 

Pomarańczowe zasłony dziecięce

Energetyczny pomarańcz to bardzo ciekawy kolor na gotowe zasłony, które mają zawisnąć w dziecięcym pokoju. Mogą wprowadzić do przestrzeni radosną dekorację, która spowoduje, że dziecko poczuje się o wiele lepiej. Pomarańczowa zasłona dziecięca da ci właśnie to. Stawiając na żywe kolory, budujesz u dziecka poczucie, że świat jest kolorowy. 

Pomarańczowe zasłony na taśmie

Odważnym kolorem, który możesz wprowadzić do pokoju dziecka jest pomarańczowy. Pomarańczowe zasłony na taśmie w tym odcieniu, zapewnią oryginalną dekorację okna. Będzie wyróżniała się, a co najważniejsze, spowoduje, że pokój dziecka będzie jedyny w swoim rodzaju. Intensywne barwy stymulują dziecko do rozwoju i powodują, że można cieszyć się z postępów w nauce, jak i zdobywaniu nowych umiejętności.

Pomarańczowe zasłony na żabki

Pokój dziecka nabiera indywidualnego charakteru poprzez zastosowane dekoracje. Wyróżniającą się przestrzeń zbudujesz stosując oryginalne kolory, a na pewno należy do nich pomarańcz. Pomarańczowe zasłony na żabki do pokoju dziewczynki, jak i chłopca w kolorze orange, stworzą radosną dekorację, świetnie wyglądającą i wyróżniającą się.

Pomarańczowe zasłony na tunelu

Pomarańcz wydaje Ci się zbyt krzykliwym kolorem do dziecięcej przestrzeni? Absolutnie nie! Wystarczy tylko zastosować go w konfiguracji z innymi, stonowanymi kolorami, a efekt finalny będzie niesamowity. Pomarańczowe zasłony na tunelu na okna dostępne w tak oryginalnej kolorystyce budują indywidualną, wyróżniającą się przestrzeń, w której dziecko może poczuć się sobą.

Pomarańczowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowa pościel

Kołdra w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowa kołdra

Koc w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowy koc

Kocyk minky w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowy kocyk minky

Narzuta w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowa poszewka

Pomarańczowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze pomarańczowym

Pomarańczowe prześcieradło

Poduszka w kolorze pomarańczowym

Poduszka pomarańczowa