SAMOCHODY

Produkty dla dzieci w samochody

Zasłony dekoracyjne w samochody

Biała zasłona w kolorowe samochody została wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Jest bezpieczna dla alergików. Zasłona dekoracyjna z samochodami nie wywołuje reakcji uczuleniowej. Na karniszu zawiesza się ją przy użyciu dużych tuneli, dlatego montaż i demontaż nie powoduje większych problemów.

Zasłony bawełniane w samochody

Im więcej samochodów, tym lepiej? Zdecydowanie białe zasłony z samochodami w różnych kolorach spodobają się każdemu małemu fanowi motoryzacji. Zasłona bawełniana z samochodami to wybór jakim dziecko będzie wręcz zachwycone. Będzie mogło rozpoznawać samochody, nadawać im imiona. Staną się towarzyszami jego ulubionych zabaw. 

Zasłony dziecięce w samochody

Urocze zasłony prezentujące ulicę, na której tak wiele się dzieje, idealnie pasują do przestrzeni tworzonej z myślą o chłopcach uwielbiających taki właśnie zgiełk. Samochody są tym, co najbardziej interesuje chłopców w każdym wieku, a kolorowa zasłona dziecięca z samochodami na pewno pozwoli na podkreślenie tych zainteresowań.

Zasłony na taśmie w samochody

Bohaterowie bajek nie interesują zbytnio Twojego dziecka? Bardziej interesuje się samochodami? Żaden problem. Mamy przepiękne zasłony białe w kolorowe samochody. Zasłona na taśmie w samochodi sprawi, że dziecko będzie wniebowzięte. Będzie mogło rozpoznawać samochody, które do tej pory widziało jedynie w książeczkach lub na ulicy. Teraz zagoszczą w jego oknie. 

Zasłony na żabki w samochody

Warto otaczać dziecko dekoracjami i przedmiotami, które są zgodne z jego zainteresowaniami. Jeżeli Twój syn interesuje się samochodami, nie ma innego wyboru, jak zdecydować się na zasłony chłopięce w autka. Na białym tle zostały umieszczone różnokolorowe samochody, które na pewno spodobają się małemu fanowi motoryzacji. Zasłona na żabki w samochody bardzo prosto się wiesza i ściąga.

Zasłony na tunelu w samochody

Budynki i samochody często wiążą się z zainteresowaniami dzieci. Chłopcy uwielbiają bawić się w kierowców samochodów, a dziewczynki chętnie budują z klocków swoje wymarzone domy. Kolorowe samochody i budynki stały się motywem przewodnim zasłon wykonanych z bawełny. Modna zasłona na tunelu w samochody na pewno w ciekawy sposób ozdobi dziecięcą przestrzeń.

Filtry (71 products)

Cena

65,00 zł - 75,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.