Filtry

YORKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w yorki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w yorki

Czy szary to kolor, który powinien znaleźć się w pokoju dziecka? Zdecydowanie tak! Tym bardziej, że zasłona została wzbogacona o wzór w yorki. Wygląda bardzo radośnie. W znakomity sposób udekoruje okno w dziecięcym pokoju. Dzięki temu, że została dekoracyjna z yorkiem wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny, jest maksymalnie bezpieczna, nawet jeżeli dziecko ma alergię. 

Zasłony bawełniane w yorki

Zasłony do pokoju dziecka muszą nie tylko świetnie wyglądać, ale przede wszystkim powinny być bezpieczna dla jego zdrowia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szare zasłony z yorkiem wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Zasłona bawełniana z yorkiem jest prosta do powieszenia, poniewaz montaż odbywa się na szerokich tunelach, dlatego jest bardzo wygodny.

Zasłony dziecięce w yorki

Postępując stereotypowo nie przygotujesz oryginalnej, wyróżniającej się przestrzeni dla dziecka, w której będzie ono miało możliwość wyrażać swoją indywidualność. Warto poszaleć ze wzorem zasłon. Motywem, na który możesz postawić są yorki. Dzieci, które przebywają w otoczeniu zwierząt rozwijają się lepiej, a zasłona dziecięca z yorkiem na pewno w tym pomoże.

Zasłony na taśmie w yorki

Wykonane z wysokiej jakości bawełny zasłony szare dają możliwość zaaranżowania przestrzeni dziecięcej w przytulny sposób. Wzór z yorkiem zrobi pozytywne wrażenie na każdym dziecku. W końcu nie można wyobrazić sobie lepszej zasłony niż tę w ulubione zwierzaki. Zasłona na taśmie z yorkiem będzie strzałem w 10.

Zasłony na żabki w yorki

Delikatna, a jednocześnie wyróżniająca się zasłona dekoracyjna dostępna w szarym kolorze ze wzorem piesków, to doskonały wybór do pokoju dziecka, które interesuje się zwierzętami. Nie jest to typowy wzór zasłon, jaki najczęściej wybierany jest przez rodziców, ale to właśnie daje gwarancję stworzenia przestrzeni oryginalnej. Zasłona na żąbki z yorkiem wyróżnia się i jest bardzo atrakcyjna.

Zasłony na tunelu w yorki

Zasłona z yorkiem wywoła radość u dziecka, które jest wielkim fanem zwierząt. Motyw ten jest dość oryginalny, ale ważne, że podoba się dzieciom. Umieszczone na szarym tle psy zostały ustawione w różnych pozach. Co więcej, zasłona na tunelu z yorkiem posiada psy różne, dlatego dziecko przy okazji może nauczyć się czegoś nowego.

Komplet pościeli w yorki

Pościel w yorki

Pościel yorki

Kołdra w yorki

Kołdra yorki

Koc w yorki

Koc yorki

Kocyk minky w yorki

Kocyk minky yorki

Narzuta w yorki

Narzuta yorki

Narzuta na łóżko w yorki

Narzuta na łózko yorki

Poszewka w yorki

Poszewka yorki

Poszewki na poduszki w yorki

Prześcieradło w yorki

Prześcieradło yorki

Poduszka w yorki

Poduszka yorki