Filtry

TRÓJKĄTY BŁĘKITNE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 295,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci z błękitnymi trójkątami

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w błękitne trójkąty

Gdy dzieci zaczynają dorastać, zmieniają się ich upodobania co do dekoracji znajdujących się w pokoju. Przyszedł czas, aby odejść od bajkowych wzorów. Teraz Twoje dziecko potrzebuje geometrycznych, nowoczesnych wzorów. Zasłona dekoracyjna z błękitnymi trójkątami na pewno spełnią jego oczekiwania o dekoracji okna, która może się podobać.

Zasłony bawełniane w błękitne trójkąty

Zdrowy, spokojny sen jest niezwykle ważny w życiu każdego dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby w jego pokoju znajdowały się same naturalne tkaniny. Kupując zasłony niebieskie, zawsze zwracaj uwagę, na to, z jakich materiałów są wykonane. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zasłony bawełniane. Posiadają niezbędne certyfikaty. Zasłona bawełniana z błękitnymi trójkątami nie uczula. 

Zasłony dziecięce w błękitne trójkąty

Tworząc wyjątkową aranżację pokoju dziecka, sprawiasz mu ogromną radość. Przychodzi taki moment, że zwierzątka, misie czy kucyki idą w odstawkę i dziecko chce mieć „dorosły” pokój, a to zapewni zasłona dziecięca z błękitnymi trójkątami . Zasłony dla chłopca i dziewczynki w niebieskie trójkąty, umożliwią przygotowanie dekoracji, która na pewno mogłaby zagościć również w pokoju dorosłego. 

Zasłony na taśmie w błękitne trójkąty

W naszym sklepie znajdziesz niebieskie zasłony w trójkąty, stanowiące uniwersalną dekorację okna w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Ciemniejsze kolory powodują, że jest możliwość zaaranżowania przestrzeni w sposób elegancki, gustowny i gwarantujący zadowoleni u starszych dzieci. Zasłona na taśmie z błękitnymi trójkątami jest wieszana w prosty sposób co ułatwia użytkowanie. 

Zasłony na żabki w błękitne trójkąty

Warto wybrać zasłony ozdobne do pokoju dziecka, które są dopasowane do koloru mebli oraz ścian. Jeżeli dominującym kolorem jest błękitny, na pewno zasłona na żabki z błękitnymi trójkątami w przestrzeni okiennej będzie wyglądać przepięknie. Tworzenie jednolitych przestrzeni kolorystycznych jest bezpiecznym, ale także gustownym rozwiązaniem.

Zasłony na tunelu w błękitne trójkąty

W pewnym wieku dzieci już nie chcą otaczać się postaciami z bajek czy bohaterami seriali. Wolą uniwersalne wzory i stonowaną kolorystykę w swoim otoczeniu. Zasłona na tunelu z błękitnymi trójkątami dla dzieci spełnia te oczekiwania. Klasyczny wzór dopasujesz do niemal każdej aranżacji wnętrza.

Komplet pościeli w błękitne trójkąty

Pościel w błękitne trójkąty

Pościel błękitne trójkąty

Kołdra w błękitne trójkąty

Kołdra błękitne trójkąty

Koc w błękitne trójkąty

Koc błękitne trójkąty

Kocyk minky w błękitne trójkąty

Kocyk minky błękitne trójkąty

Narzuta w błękitne trójkąty

Narzuta błękitne trójkąty

Narzuta na łóżko w błękitne trójkąty

Narzuta na łózko błękitne trójkąty

Poszewka w błękitne trójkąty

Poszewka błękitne trójkąty

Poszewki na poduszki w błękitne trójkąty

Prześcieradło w błękitne trójkąty

Prześcieradło błękitne trójkąty

Poduszka w błękitne trójkąty

Poduszka błękitne trójkąty