OKRĄGŁA MATA DO ZABAWY VELVET 140 cm

Okrągła mata velvet 140 cm jest dwustronna – super zabawa w bezpiecznym otoczeniu

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Pamiętamy też o potrzebach Twojego dziecka. Nasza mata jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale także mięciutka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim kolorowa. Przyjemne dla oka dziecięce wzory zachęcą dziecko do zabawy i pomogą pobudzić jego wyobraźnię. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych. Zobacz wszystkie propozycje, kliknij w wybrany przez siebie wzór i sprawdź szczegóły.

Mata okrągła velvet 140 cm do zabawy ułatwi dziecku poruszanie się

Zabawa to najważniejsza aktywność naszych dzieci. Rozwijające zabawy nie mogą jednak odbywać się w mało sprzyjających warunkach. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy, więc w BabyMetka matę do zabawy i raczkowania w velvetu. Ta posiadająca kształt koła mata posiada średnicę 140 cm umożliwiającą jej wykorzystanie jednocześnie przez więcej niż jedno dziecko lub przez dziecko z rodzicem. Duża średnica maty to także możliwość aranżowania z dzieckiem wielu typów zabaw. Rozsypane klocki, rozłożony domek dla lalek, czy też akcesoria do zabawy lalą nie będą już nam straszne, gdy ułożymy je na miękkiej i wygodnej macie do zabawy. Dzięki macie również raczkowanie stanie się dla dziecka przyjemniejsze, twarda podłoga już nie będzie ranić jego delikatnej skóry.

Miękka mata okrągła velvet 140 cm do zabawy dla każdego dziecka !

Miękką matę do zabawy polecamy dla dzieci w każdym wieku. W początkowym okresie życia dziecko może używać jej jako uzupełnienia do interaktywnych zabawek przyciągających wzrok. W późniejszych miesiącach świetnie sprawdzi się ona jako pole do raczkowania oraz stawiania pierwszych kroków. Dla starszych dzieci mata służy jako miejsce do zabawy. Każdą naszą matę szyjemy ręcznie, dlatego też są one wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Maty do zabawy i raczkowania są produktami Polskimi powstałymi w BabyMetka.

Zapewnij dziecku komfortową zabawę z matą okrągłą velvet 140 cm już dziś !

Maty do raczkowania, podobnie jak inne nasze produkty, wypełniamy antyalergicznym wypełnieniem. Antyalergiczna włóknina zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak bakterie, grzyby oraz roztocza kurzu domowego. Ponadto wypełnienie to zapewnia cyrkulację powietrza i podwyższa komfort użytkowania maty.

Dlaczego warto kupić okrągłą matę podłogową 140 cm velvet ?

·  Mata posiada dużą powierzchnię użytkową.

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Szyta jest ręcznie na terenie Polski.

·  Wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół.

·  Posiada antyalergiczne wypełnienie.

·  Uszyta z bezpiecznych tkani od sprawdzonych producentów.

·  Duża ilość kolorów velvetu do wyboru.

·  Świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub Dnia Dziecka.

Filtry (12 products)

Cena

145,00 zł - 185,00 zł

Materiał