KWADRATOWA MATA DO ZABAWY VELVET 120 cm

Mata kwadratowa velvet 120 cm do zabawy to ciepłe i wygodne miejsce do nauki raczkowania i zabawy

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Przygotowana przez nas dwustronna mata do zabawy, która będzie dobrą izolację od chłodnej podłogi. Po zakończeniu zabawy mata będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych.

Mata velvet kwadratowa 120 cm do zabawy - oddziela dziecko od niebezpieczeństw na podłodze 

Mata do zabawy i raczkowania to świetny gadżet, który uprzyjemni zabawę dziecku w każdym wieku. Miękka i wygodna mata zamortyzuje upadek, pozwoli na rozłożenie ulubionych klocków, czy też po prostu zabawę z rodzeństwem. Ze względu na swój kwadratowy kształt oraz dużą powierzchnię (długość boku maty to aż 120 cm!) użytkową na macie znajdować może się jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Każda nasza mata, podobnie jak inne nasze gadżety, posiada antyalergiczne wypełnienie podwyższające komfort użytkowania oraz zapewniające bezpieczeństwo dzieciom z alergią oraz atopią. Ponadto zastosowanie antyalergicznej włókniny hamuje rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów we wnętrzu maty. Mowa tutaj o grzybach, pleśniach oraz bakteriach, które sprzyjają stanom uczuleniowym oraz infekcjom np. górnych dróg oddechowych.

Kolorowa kwadratowa mata velvet 120 cm do zabawy i raczkowania dla każdego dzieciaka !

Szyta przez nas ręcznie na terenie Polski mata do zabawy i raczkowania jest świetnym pomysłem nie tylko na uzupełnienie aranżacji dziecięcego pokoiku, świetnie sprawdzi się ona również w czasie podroży. Mata ze względu na swoją lekkość oraz możliwość przewożenia może być przenośnym placem zabaw, który możemy rozłożyć w dowolnym miejscu na świecie. Tkanina typu velvet, z której mata jest uszyta to materiał wytrzymały oraz łatwy do utrzymania w czystości- mata jest więc produktem bezproblemowym.

Podaruj swojemu dziecku wygodną matę kwadratową velvet 120 cm do zabawy !

Wygodna mata do zabawy jest marzeniem każdego dziecka. W BabyMetka lubimy spełniać dziecięce marzenia, dlatego też naszą matę przygotowaliśmy nie tylko w kilku rozmiarach i kształtach, ale również wersjach kolorystycznych! Nasi mali klienci znajdą tutaj kolory podobające się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Wiele modnych odcieni to także możliwość idealnego dopasowania maty do aranżacji dziecięcego pokoiku. 

Dlaczego warto matę velvet kwadratową 120 cm ?

·  Mata posiada dużą powierzchnię użytkową.

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Wykonanie z dbałością o detal.

·  Szyta ręcznie na terenie Polski.

·  Mata jest z antyalergicznym wypełnieniem.

·  Duża ilość kolorów tkaniny do wyboru.

·  Produkt przeznaczony dla dzieci w każdym wieku.

·  Dobry pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Filtry (13 products)

Cena

145,00 zł - 185,00 zł

Materiał