KWADRATOWA MATA DO ZABAWY VELVET 140 cm

Dwustronna mata kwadratowa 140 velvet – super zabawa w bezpiecznym otoczeniu

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Pamiętamy też o potrzebach Twojego dziecka. Nasza mata jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale także mięciutka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim kolorowa. Przyjemne dla oka dziecięce wzory zachęcą dziecko do zabawy i pomogą pobudzić jego wyobraźnię. Górna storna to Velvet, materiał, który przypomina luksusowy aksamit. Bardzo wytrzymały, łatwo się czyści, jest bardzo miękki i wygląda przepięknie. Dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych. Zobacz wszystkie propozycje, kliknij w wybrany przez siebie wzór i sprawdź szczegóły.

Mata kwadratowa 140 cm velvet do zabawy i raczkowania do wyboru w wielu kolorach

Całodzienna zabawa jest marzeniem każdego dziecka. W BabyMetka na tę okazję przygotowaliśmy uroczą matę do zabawy i raczkowania z velvetu. Kwadratowa mata o boku długości 140 cm zapewnia dziecku wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie pozwala na stworzenie dość dużej przestrzeni do zabawy. Powierzchnia użytkowa maty do zabawy jest naprawdę spora! Każdą matę wypełniamy oczywiście antyalergicznym wypełnieniem zapewniającym bezpieczeństwo zabawy również dzieciom z alergią. Na uwagę zasługuje również duża ilość kolorów tkaniny velvetowej, z której nasze maty szyjemy. Materiał ten pochodzi wyłącznie od zaufanego producenta.

Każdy synek i każda córunia będzie miała swoje miejsce na macie kwadratowej 140 cm vevlet !

Podczas raczkowania warto zapewnić dziecku odpowiednie warunki. Nasza miękka mata uchroni dziecko przed urazami, a także zamortyzuje ewentualny upadek w przypadku chęci wykonania pierwszych kroków. Maty przez nas proponowane występują w kilku kształtach oraz wielkościach. Do dyspozycji dzieci pozostaje również cała gama przyjaznych kolorów tkaniny velvetowej.

Mata velvet kwadratowa 140 cm do zabawy ? Z Babymetka nie ma sprawy !

Kwadratowa mata do zabawy od BabyMetka jest świetnym sposobem na urozmaicenie nudnego dziecięcego pokoiku. Kolorowa mata rozłożona w dowolnym jego miejscu pozwoli stworzyć magiczną krainę zabawy zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczyny. Na macie dziecko bez obaw może rozłożyć swoje ulubione zabawki, pokolorować obrazek, czy też razem z innymi dziećmi pograć w gry planszowe. Mata przeznaczona jest dla dzieci w każdym wieku.

Dlaczego warto kupić mate na podłogę kwadratowa velvet 140 cm ?

·  Kwadratowa mata uszyta jest ręcznie w Polsce.

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Produkt tworzony z pasją przez profesjonalistów.

·  Mata posiada antyalergiczne wypełnienie.

·  Duża powierzchnia do zabawy i raczkowania.

·  Duża ilość kolorów do wyboru.

·  Tkanina typu velvet pochodząca od sprawdzonego producenta.

·  Istnieje możliwość dobrania innych produktów i stworzenia ciekawego kompletu. 

Filtry (13 products)

Cena

145,00 zł - 185,00 zł

Materiał