Filtry

MASECZKI BAWEŁNIANE

Filtry

Cena

Od 10,00 złdo 15,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Bawełniane maseczki ochronne dla dzieci – w trosce o zdrowie Twojej pociechy

Maseczki ochronne są niezbędne w dzisiejszych czasach, gdy zmagamy się z pandemią koronawirusa. Obowiązek ich noszenia w miejscach publicznych mają dorośli, ale również dzieci od 5 roku życia. Jeżeli Twoje dziecko chodzi do przedszkola lub szkoły, albo chcesz je zabrać na zakupy do centrum handlowego, koniecznie musisz kupić maseczki ochronne. Zrób to dla jego bezpieczeństwa. 

Czytaj więcej

Maseczki ochronne bawełniane z atestowanych materiałów wysokiej jakości

Maseczki ochronne zapewniają skuteczną ochronę przed patogenami, sprawdzają się znakomicie przez cały rok, gdy konieczna jest wzmożona czujność w walce z wirusami. Chronią także dziecko przed negatywnym działaniem smogu. Nosząc je na zewnątrz, zabezpieczysz delikatne drogi oddechowe przed substancjami smolistymi. 

Aby dziecko znacznie chętniej zakładało maseczki ochronne, postanowiliśmy je stworzyć w wielu wyjątkowych wzorach i kolorach, zgodnych z zainteresowaniami i upodobaniami najmłodszych. Maseczki ochronne są kolorowe, wesołe. W naszej ofercie znajdziesz idealne propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. 

W związku z tym, że oferujemy bawełniane maseczki ochronne nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Produkty te są maksymalne bezpieczne, dzięki wykonaniu z certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100. W kontakcie ze skórą dziecka nie wywołają reakcji alergicznych ani podrażnień. Ponadto, zastosowane przy nich gumki nie wżynają się w skórę, co gwarantuje maksymalny komfort przy ich użytkowaniu, nawet przez kilka godzin. W przypadku dzieci jest to niezwykle istotne, ponieważ maluchy bardzo szybko się irytują. 

Atrakcyjne wzory i kolory maseczek ochronnych dla dzieci

Warto, aby dziecko samodzielnie wybrało wzór maseczki, ponieważ wtedy będzie nosiło ją z większą przyjemnością. Do wyboru są atrakcyjne propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Proponujemy maseczki bawełniane w alpaki, króliczki, aniołki, flamingi, samochody, gwiazdki i wiele innych. Dostępne są także jednokolorowe maseczki ochronne m.in. białe, żółte, czerwone czy niebieskie.

Dzięki tak dużej różnorodności wzorów i kolorów, znajdziesz dla swojego dziecka idealną propozycję świetnie wyglądającą, jak i gwarantującą komfort w noszeniu. Maseczka ochronna, którą dziecko samodzielnie wybierze, na pewno przydanie mu do gustu. Maluch będzie ją bez większych problemów zakładał w każdej sytuacji, gdy tylko będzie to wymagane.

Zalecamy, aby od razu kupić kilka maseczek ochronnych, albo w jednym wybranym wzorze, albo w innych, ponieważ wymagane jest ich regularne pranie i dbanie o czystość. Mając na zmianę kilka maseczek zadbasz o higienę i bezpieczeństwo dziecka w trakcie ich użytkowania. 

Z dużego katalogu barw i wzorów na pewno wybierzesz kilka interesujących propozycji pasujących do wielu dziecięcego stylizacji. Ponadto, w ofercie znajdują się także „dorosłe” wzory, które przypadną do gustu nastolatkom oraz ich rodzicom.

Cechy, które sprawiają, że maseczki bawełniane są odpowiednim wyborem dla Twojego dziecka

Maseczki bawełniane, które znajdziesz w naszym sklepie są wielorazowe, ponieważ można je prać w pralce w temperaturze 60 stopni. Po wyciągnięciu z pralki i wysuszeniu należy wyprasować je przy użyciu dużej ilości pary. Dzięki temu dodatkowo pozbędziesz się z ich powierzchni bakterii. Co ważne, wyróżniają się bardzo dużą trwałością na uszkodzenia, nie tracą koloru nawet w skutek częstego prania, dlatego ich bezproblemowe użytkowanie jest jak najbardziej możliwe.

Ogromną zaletą maseczek bawełnianych są ich hipoalergiczne właściwości. Są całkowicie bezpieczne w noszeniu, dzięki wykonaniu ze 100% bawełny pochodzenia organicznego, spełniającej standardy Oeko-Tex 100. 

Uszy maseczek ochronnych zostały wykonane z elastycznej gumy, co ułatwia zakładanie i ściąganie produktu, a przy tym nie powoduje dyskomfortu w trakcie noszenia. 

Maseczki bawełniane dostępne dla starszych i młodszych

W naszej ofercie znajdziesz maseczki ochronne w uniwersalnym rozmiarze, które sprostają oczekiwaniom nastolatków i dorosłych. Proponujemy także maseczki dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 2 do 5 lat oraz od 6 do 11 lat. 

W naszej ofercie każdy znajdzie rozmiar maseczki bawełnianej zapewniający maksymalną ochronę przed bakteriami i wirusami. Ograniczysz z ich pomocą kontakt rąk z twarzą, a także ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów w trakcie rozmowy. Nie dojdzie do rozpylenia bakterii pochodzących z kaszlu czy kichania. Zadbasz jednocześnie o swoje, jak i rozmówców bezpieczeństwo. 

Rozmiary maseczek ochronnych przedstawiają się następująco:

uniwersalne – 9x18 cm (+/-2 cm),

dla dzieci od 2 do 5 roku życia – 7x13 cm (+/-2 cm),

dla dzieci od 6 do 11 roku życia – 8x15 cm (+/-2 cm). 

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka i kup wysokiej jakości maseczki bawełniane

Na zdrowiu i bezpieczeństwie dziecka nie wolno oszczędzać. Dlatego właśnie przygotowaliśmy wysokiej jakości maseczki wykonane z certyfikowanej bawełny. Dołożyliśmy starań, aby przygotować produkt nietoksyczny, zapewniający maksymalną ochronę przed wirusami i bakteriami. Udało nam się połączyć bezpieczeństwo, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd w jednym.

Maseczki bawełniane są niezbędną bronią w walce o zdrowie w czasach zagrożenia koronawirusem. Nosząc je w miejscach publicznych i dużych skupiskach ludzkich jesteś w stanie ograniczyć ryzyko zakażenia organizmu wszelkimi wirusami i bakteriami. 

Maseczki są wielokrotnego użytku po praniu w gorącej wodzie

Ze względu na atrakcyjny, kolorowy wygląd maseczek, przyjemność z ich noszenia jest tym większa. Możesz wybrać wzór i kolor zgodny z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka, co zdecydowanie przełoży się na większą przyjemność z ich zakładania. 

Maseczki ochronne z bawełny można używać wielokrotnie, ponieważ bez ryzyka uszkodzenia czy utraty ich jakości można je prać w pralce. Maseczka po praniu i wyprasowaniu żelazkiem z gorącą parą zapewnia maksymalną ochronę, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom jej noszenie jest bardzo przyjemne zarówno dla dzieci, jak i rodziców. 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertę maseczek ochronnych, a na pewno znajdziesz wzór, kolor i rozmiar dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.