MASECZKI BAWEŁNIANE

Bawełniane maseczki ochronne dla dzieci – w trosce o zdrowie Twojej pociechy

Maseczki ochronne są niezbędne w dzisiejszych czasach, gdy zmagamy się z pandemią koronawirusa. Obowiązek ich noszenia w miejscach publicznych mają dorośli, ale również dzieci od 5 roku życia. Jeżeli Twoje dziecko chodzi do przedszkola lub szkoły, albo chcesz je zabrać na zakupy do centrum handlowego, koniecznie musisz kupić maseczki ochronne. Zrób to dla jego bezpieczeństwa. 

maseczki-bawelniane

Maseczki ochronne bawełniane z atestowanych materiałów wysokiej jakości

Maseczki ochronne zapewniają skuteczną ochronę przed patogenami, sprawdzają się znakomicie przez cały rok, gdy konieczna jest wzmożona czujność w walce z wirusami. Chronią także dziecko przed negatywnym działaniem smogu. Nosząc je na zewnątrz, zabezpieczysz delikatne drogi oddechowe przed substancjami smolistymi. 

Aby dziecko znacznie chętniej zakładało maseczki ochronne, postanowiliśmy je stworzyć w wielu wyjątkowych wzorach i kolorach, zgodnych z zainteresowaniami i upodobaniami najmłodszych. Maseczki ochronne są kolorowe, wesołe. W naszej ofercie znajdziesz idealne propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. 

W związku z tym, że oferujemy bawełniane maseczki ochronne nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Produkty te są maksymalne bezpieczne, dzięki wykonaniu z certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100. W kontakcie ze skórą dziecka nie wywołają reakcji alergicznych ani podrażnień. Ponadto, zastosowane przy nich gumki nie wżynają się w skórę, co gwarantuje maksymalny komfort przy ich użytkowaniu, nawet przez kilka godzin. W przypadku dzieci jest to niezwykle istotne, ponieważ maluchy bardzo szybko się irytują. 

maseczki-dla-dzieci

Atrakcyjne wzory i kolory maseczek ochronnych dla dzieci

Warto, aby dziecko samodzielnie wybrało wzór maseczki, ponieważ wtedy będzie nosiło ją z większą przyjemnością. Do wyboru są atrakcyjne propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Proponujemy maseczki bawełniane w alpaki, króliczki, aniołki, flamingi, samochody, gwiazdki i wiele innych. Dostępne są także jednokolorowe maseczki ochronne m.in. białe, żółte, czerwone czy niebieskie.

Dzięki tak dużej różnorodności wzorów i kolorów, znajdziesz dla swojego dziecka idealną propozycję świetnie wyglądającą, jak i gwarantującą komfort w noszeniu. Maseczka ochronna, którą dziecko samodzielnie wybierze, na pewno przydanie mu do gustu. Maluch będzie ją bez większych problemów zakładał w każdej sytuacji, gdy tylko będzie to wymagane.

Zalecamy, aby od razu kupić kilka maseczek ochronnych, albo w jednym wybranym wzorze, albo w innych, ponieważ wymagane jest ich regularne pranie i dbanie o czystość. Mając na zmianę kilka maseczek zadbasz o higienę i bezpieczeństwo dziecka w trakcie ich użytkowania. 

Z dużego katalogu barw i wzorów na pewno wybierzesz kilka interesujących propozycji pasujących do wielu dziecięcego stylizacji. Ponadto, w ofercie znajdują się także „dorosłe” wzory, które przypadną do gustu nastolatkom oraz ich rodzicom.

maseczki-ochronne-dla-dzieci

Cechy, które sprawiają, że maseczki bawełniane są odpowiednim wyborem dla Twojego dziecka

Maseczki bawełniane, które znajdziesz w naszym sklepie są wielorazowe, ponieważ można je prać w pralce w temperaturze 60 stopni. Po wyciągnięciu z pralki i wysuszeniu należy wyprasować je przy użyciu dużej ilości pary. Dzięki temu dodatkowo pozbędziesz się z ich powierzchni bakterii. Co ważne, wyróżniają się bardzo dużą trwałością na uszkodzenia, nie tracą koloru nawet w skutek częstego prania, dlatego ich bezproblemowe użytkowanie jest jak najbardziej możliwe.

Ogromną zaletą maseczek bawełnianych są ich hipoalergiczne właściwości. Są całkowicie bezpieczne w noszeniu, dzięki wykonaniu ze 100% bawełny pochodzenia organicznego, spełniającej standardy Oeko-Tex 100. 

Uszy maseczek ochronnych zostały wykonane z elastycznej gumy, co ułatwia zakładanie i ściąganie produktu, a przy tym nie powoduje dyskomfortu w trakcie noszenia. 

maseczki-bawelniane-babymetka

Maseczki bawełniane dostępne dla starszych i młodszych

W naszej ofercie znajdziesz maseczki ochronne w uniwersalnym rozmiarze, które sprostają oczekiwaniom nastolatków i dorosłych. Proponujemy także maseczki dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 2 do 5 lat oraz od 6 do 11 lat. 

W naszej ofercie każdy znajdzie rozmiar maseczki bawełnianej zapewniający maksymalną ochronę przed bakteriami i wirusami. Ograniczysz z ich pomocą kontakt rąk z twarzą, a także ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów w trakcie rozmowy. Nie dojdzie do rozpylenia bakterii pochodzących z kaszlu czy kichania. Zadbasz jednocześnie o swoje, jak i rozmówców bezpieczeństwo. 

maseczki-ochronne-dla-dzieci-babymetka

Rozmiary maseczek ochronnych przedstawiają się następująco:

uniwersalne – 9x18 cm (+/-2 cm),

dla dzieci od 2 do 5 roku życia – 7x13 cm (+/-2 cm),

dla dzieci od 6 do 11 roku życia – 8x15 cm (+/-2 cm). 

maseczki-dla-dzieci-babymetka

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka i kup wysokiej jakości maseczki bawełniane

Na zdrowiu i bezpieczeństwie dziecka nie wolno oszczędzać. Dlatego właśnie przygotowaliśmy wysokiej jakości maseczki wykonane z certyfikowanej bawełny. Dołożyliśmy starań, aby przygotować produkt nietoksyczny, zapewniający maksymalną ochronę przed wirusami i bakteriami. Udało nam się połączyć bezpieczeństwo, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd w jednym.

Maseczki bawełniane są niezbędną bronią w walce o zdrowie w czasach zagrożenia koronawirusem. Nosząc je w miejscach publicznych i dużych skupiskach ludzkich jesteś w stanie ograniczyć ryzyko zakażenia organizmu wszelkimi wirusami i bakteriami. 

kolorowe-maseczki-ochronne-dla-dzieci

Maseczki są wielokrotnego użytku po praniu w gorącej wodzie

Ze względu na atrakcyjny, kolorowy wygląd maseczek, przyjemność z ich noszenia jest tym większa. Możesz wybrać wzór i kolor zgodny z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka, co zdecydowanie przełoży się na większą przyjemność z ich zakładania. 

Maseczki ochronne z bawełny można używać wielokrotnie, ponieważ bez ryzyka uszkodzenia czy utraty ich jakości można je prać w pralce. Maseczka po praniu i wyprasowaniu żelazkiem z gorącą parą zapewnia maksymalną ochronę, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom jej noszenie jest bardzo przyjemne zarówno dla dzieci, jak i rodziców. 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertę maseczek ochronnych, a na pewno znajdziesz wzór, kolor i rozmiar dostosowany do potrzeb Twojego dziecka. 

kolorowe-maseczki-ochronne

Filtry (95 products)

Cena

10,00 zł - 15,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.