NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 90x160 cm

Narzuta velvet - 90x160cm – produkt idealny na lata

Chcesz zainwestować w coś, co pozostanie z Twoim dzieckiem przez dłuższy czas? Zdecydowanie będzie to narzuta velvet - 90x160cm, którą w wielu wzorach i kolorach znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy, że nie pożałujesz decyzji o zakupie. Produkt odznacza się perfekcyjnym wykonaniem, dbałością o detale, a także atrakcyjną kolorystyką. Korzystanie z niego przez długi czas jest jak najbardziej możliwe, szczególnie, że narzuty velvet są dostępne w wariancie dwustronnym. Z jednej strony znajduje się materiał velvet, aksamitny i przyjemny w dotyku, a z drugiej certyfikowana bawełna, wywołująca podobne odczucia.

Dwustronna narzuta na łóżko dziecięce 90x160 gwarantuje modyfikowanie stylem oraz efektami wizualnymi przestrzeni wypoczynkowej dziecka. Przy jej użyciu, możesz łatwo i bez żadnych problemów odświeżyć wygląd łóżka, a także całej sypialni. Tekstylia mają wielką moc dekoracyjną, dlatego stawiając na białe narzuty z dowolnym wzorem, osiągasz bardzo ciekawy efekt dekoracyjny.

Narzuta velvet - 90x160cm wykreuje wyjątkową sypialnię dla twojego dziecka

Naturalna kolorystyka, ciekawe wzory oraz perfekcyjne wykończenie gwarantują, że narzuta na łóżko dziecięce 90x160 jest idealnym dodatkiem do dziecięcej sypialni. Wprowadzi do niej przyjemną, przytulną atmosferę. Zachęci dziecko do drzemki w ciągu dnia. Przestrzeń wypoczynkowa będzie ulubioną dla twojej pociechy. 

Dostępne w konkurencyjnych cenach narzuty wykonane z połączenia materiału velvet oraz bawełny, dają szansę na piękną aranżację dziecięcego pokoju, w sposób wyjątkowy i bardzo atrakcyjny.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.