NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 100x180 cm

Kocyk velvet pikowany, który pełni funkcję narzuty, oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach.

Pozwala to na dopasowanie produktu do tworzonej aranżacji przestrzeni dziecięcej. Co najważniejsze, narzuta velvet - 100x180cm pełni bardzo ważną funkcję: zabezpiecza łóżko przed negatywnym działaniem kurzu oraz chroni pościel przed zabrudzeniami, które mogą zdarzyć się w ciągu dnia, gdy dziecko chce się położyć lub pobawić na wygodnej przestrzeni. Pościel będzie czysta i w idealnym stanie, gdy maluch będzie kładł się do snu wieczorem.

Proponujemy narzuty wykonane z dwustronnego materiału velvet, umożliwiającego dopasowanie koloru i wzoru do aktualnych potrzeb. Produkt nie znudzi się szybko, ponieważ charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, pięknymi kolorami oraz typowo dziecięcymi wzorami. Położona na materacu narzuta będzie świetnie uzupełniała wystrój dziecięcego pokoju. 

Narzuta velvet - 100x180cm jest szyta ręcznie w polskich szwalniach

Mamy pewność, że dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości produkty, ponieważ pilnujemy każdego etapu produkcji. Możemy to robić, ponieważ każdy kocyk przedszkolaka velvet jest przygotowywany w polskich szwalniach. Możemy sprawdzać detale, pilnować właściwego przeszycia materiałów, jak i wybierać takie akcenty dekoracyjne, które naszym zdaniem są najlepsze.

Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz narzuty wykonane z największą dokładnością, świetnie wyglądające i zapewniające idealne posłanie dziecięcego łóżka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.