NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 140x190 cm

Narzuta velvet - 140x190cm – skuteczny sposób na zadbanie o czysty i efektowny wygląd łóżka w dziecięcym pokoju

Narzuta velvet - 140x190cm, którą znajdziesz w naszej ofercie jest dwustronna. Z jednej strony znajduje się materiał velvet, który przypomina aksamit oraz welur. Druga strona to certyfikowana bawełna, absolutnie bezpieczna dla wrażliwej, delikatnej skóry dziecka. Kocyk velvet pikowany jest dostępny w wielu wzorach i kolorach, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb aranżacyjnych. Stanowi funkcjonalny, dekoracyjny element wyposażenia dziecięcej przestrzeni.

Dzięki temu, że zdecydujesz się kupić tę narzutę, materac łóżka w ciągu dnia będzie chroniony przed zanieczyszczeniami, drobnoustrojami oraz kurzem. Dziecko będzie miało możliwość położyć się wieczorem w czystej pościeli. Kocyk velvet 140x190 to prawdziwy skarb, który pokocha każde dziecko. Jest szyty ręcznie w polskich szwalniach, dlatego uzyskujesz gwarancję najwyższej staranności przy jego wykonywaniu.

Narzuta velvet - 140x190cm w wielu wzorach i kolorach do wyboru

Każda narzuta velvet - 140x190cm, jaką znajdziesz w naszej ofercie, jest wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz materiału velvet. Mając takie podstawy, mogliśmy poszaleć z kolorami oraz wzorami. Przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji, które sprawdzą się świetnie w pokojach małych, jak i nieco starszych dzieci. Maksymalna wygoda, jak i niesamowite walory wizualne, jakie zapewniają kocyki velvet dla dzieci powodują, że z ich zakupu każdy będzie zadowolony.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.