KOTKI

Produkty dla dzieci w kotki

Zasłony dekoracyjne w kotki

Dzieci bardzo lubią zwierzęta, dlatego nigdy nie popełnisz błędu, jeżeli zdecydujesz się na beżowe zasłony z kotkami. Zasłona dekoracyjna w kotki sprawi, że dziecko spojrzy na okno przychylnym okiem i będzie zachwycone, że zwierzaki będą mu towarzyszy podczas zabaw, odpoczynku oraz snu. Ten wzór sprawdzi się zarówno w pokoju dla dziewczynki, jak i chłopca.

Zasłony bawełniane w kotki

Ciekawym motywem, który znakomicie sprawdzi się w pokoju każdego dziecka, które lubi zwierzęta są zasłony w kotki. Zasłona bawełniana w kotki, dostępna w beżowym kolorze, z nadrukowanymi kotkami w różnych pozach i kolorach, sprawią, że okno zwróci uwagę, będzie prezentowało się efektownie. 

Zasłony dziecięce w kotki

Zasłony ozdobne w kotki zostały wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, bezpiecznej dla dziecka zmagającego się z alergiami. Zasłona dziecięca w kotki jest tak uszyta, że można prać ją w pralce, co zapewnia regularne dbanie o czystość. Materiał jest przyjemny w dotyku, a przez to dekoracja okna sprawdzi się świetnie w dziecięcej przestrzeni. 

Zasłony na taśmie w kotki

Zasłona jest bardzo ważnym elementem dekoracji. Warto dobrać ją zgodnie z zainteresowaniami dziecka, ale także dopasować do pozostałych ozdób, które planujesz umieścić w pokoju. Zasłona na taśmie w kotki, świetnie skomponowana z pozostałymi dekoracjami, zapewni cudowny efekt wizualny. Jeżeli Twoje dziecko jest fanem kotów, ta zasłona mu się spodoba. 

Zasłony na żabki w kotki

Zasłony mogą zbudować niepowtarzalny klimat w przestrzeni tworzonej z myślą o dzieciach. Możesz uzyskać z ich pomocą dowolny efekt, ale zawsze powinien on być przytulny. Zasłona na żabki w kotki to takie zasłony dla chłopca i dziewczynki, które zawsze wyglądają dobrze, ponieważ są ze wzorami zwierząt. Tym razem do wyboru są kotki, które są po prostu przesłodkie.

Zasłony na tunelu w kotki

Bajeczna, a jednocześnie bardzo praktyczna zasłona dziecięca z motywem kotków, stanowi obowiązkowy dodatek do pokoju tworzonego z myślą o zróżnicowanych potrzebach dzieci. Zasłona na tunalu w kotki pozwala regulować oświetlenie w ciągu dnia, w momencie, gdy maluch chce się zdrzemnąć lub słońce jest zbyt intensywne do oglądania bajek. Zasłona dla dzieci stanowi idealny dodatek dekoracyjny. 

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.