Filtry

ŁĄKA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w łąkę

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w łąkę

Dodaj sypialni Twojego dziecka lekkości za sprawą białej zasłony w różowo-szare zwierzątka. Pokój każdej dziewczynki wzbogacony o te zasłony będzie wyglądał atrakcyjnie. Nie będzie w nim brakowało motywu przewodniego. Zasłona dekoracyjna w łąkę została wykonana z wysokiej jakości bawełny, zawiesza się ją na karniszu przy użyciu dużych tuneli.

Zasłony bawełniane w łąkę

Ulubionymi postaciami z bajek dla Twojej córki są zwierzęta? Zasłona bawełniana w łąkę to dobry pomysł na aranżację okna, aby uzyskać zadowalający efekt finalny. Stawiając na białą zasłonę z leśną gromadką utrzymaną w różowo-szarej kolorystyce, przygotujesz dekorację okna, która będzie robiła bardzo duże wrażenie dla Twojej córce.

Zasłony dziecięce w łąkę

Zasłony na okna w efektowny wzór przedstawiony leśne zwierzęta, idealnie pasują do pokoju dziewczynki. Utrzymane w różowo-szarej kolorystyce, prezentują się w nienaganny sposób, zapewniając fantastyczną dekorację okna. Czy aranżacja okna może być lepsza? Ta zasłona dziecięca w łąkę udowadnia, że nie!

Zasłony na taśmie w łąkę

Zasłona bawełniana spełnia oczekiwania rodziców poszukujących produktów bezpiecznych, łatwych w utrzymaniu czystości, umożliwiających częste pranie bez uraty jakości. Zasłona na taśmie w łąkę z motywem leśnej krainy taka właśnie jest. W dodatku przepięknie wygląda i pasuje do przestrzeni dziewczęcej, za sprawą różowej kolorystyki.

Zasłony na żabki w łąkę

Zasłony na żabki, które znajdziesz w naszej ofercie, zachwycają spokojną kolorystyką oraz bardzo ciekawymi wzorami. Tym razem postawiliśmy na połączenie bieli, szarości i różu. Widoczne na bawełnianym materiale leśne zwierzątka, na pewno spodobają się Twojemu dziecku. Zasłona na żabki w łąkę jest bawełniana i jest łatwa w utrzymaniu czystości, a na karniszu prezentuje się nienagannie.

Zasłony na tunelu w łąkę

Leśna kraina może zagościć w dziecięcej przestrzeni z pomocą tej wyjątkowej zasłony dekoracyjnej. W związku z tym, że dominującymi kolorami są tu biel, róż i szarość, są to idealne zasłony do pokoju dziewczynki – delikatne, subtelne, a jednocześnie o wysokich walorach dekoracyjnych. Dziecięcy pokój wiele zyska, gdy zasłona na tunelu w łakę będzie właśnie tym modelem, na który postawisz.

Komplet pościeli w łąkę

Pościel w łąkę

Pościel łąka

Kołdra w łąkę

Kołdra łąka

Koc w łąkę

Koc łąka

Kocyk minky w łąkę

Kocyk minky łąka

Narzuta w łąkę

Narzuta łąka

Narzuta na łóżko w łąkę

Narzuta na łózko łąka

Poszewka w łąkę

Poszewka łąka

Poszewki na poduszki w łąka

Prześcieradło w łąkę

Prześcieradło łąka

Poduszka w łąkę

Poduszka łąka