Filtry

ŻÓŁWIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w żółwie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w owieczki

Są motywy przewodnie, które sprawdzają się niezależnie od tego, czy urządzasz pokój dla dziewczynki, czy dla chłopca. Są nimi owieczki. Zwierzątka bardzo dobrze wpisują się w aranżację pokoju niezależnie od płci dziecka. Zasłona dekoracyjna w owieczki zadba, aby dziecku w swoim pokoju czuło się dobrze. Białe zasłony z owieczkami na pewno w tym pomogą.

Zasłony bawełniane w owieczki

Głównym zadaniem zasłon jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Pozwalają także stworzyć mrok w ciągu dnia, gdy dziecko chce się zdrzemną. Modna zasłona bawełniana w owieczki, którą znajdziesz w naszej ofercie, na pewno taki efekt pozwoli uzyskać. Wybierając białe zasłony z owieczkami, udekorujesz pokój dziecka w subtelny, wyjątkowy sposób.

Zasłony dziecięce w owieczki

Piękne dekoracje okien zachęcą dziecko do spędzania czasu w dedykowanym dla nich kąciku. Otaczając malucha atrakcyjnymi dekoracjami, możesz wyrobić w nim właściwe poczucie estetyki. Zasłona dziecięca w owieczki sprawi, że przestrzeń dziecka będzie bezpieczna, atrakcyjna i przytulna.

Zasłony na taśmie w owieczki

Zawieszane na taśmie marszczącej, przyczepiane przy pomocy żabek lub haczyków zasłony białe w owieczki, są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do przestrzeni tworzonej z myślą o potrzebach dzieci. Zasłona na taśmie w owieczki jest radosna, atrakcyjnie wizualna, a w dodatku świetnie wygląda w połączeniu z dekoracjami o neutralnych kolorach.

Zasłony na żabki w owieczki

Prosty, a efektowny model, jakim jest biała zasłona w owieczki, świetnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Wyjątkowa, stonowana kolorystyka, jaka została zastosowana przy jej produkcji, pozwoli na zrealizowanie aranżacji wpływającej na odpoczynek i relaks dziecka. Zasłona na żabki w owieczki pięknie wygląda zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Zasłony na tunelu w owieczki

Owieczki są bardzo wdzięcznymi zwierzątkami, które mogą stać się motywem przewodnim przestrzeni tworzonej dla dzieci. Dlaczego zasłona na tunelu w owieczki to najlepszy wybór ? Są miłe, zachęcają do drzemek, a w dodatku są bohaterami wielu bajek dla dzieci. Jeżeli Twoje dziecko właśnie te zwierzątka lubi, warto postawić na te zasłony dziecięce.

Komplet pościeli w owieczki

Pościel w owieczki

Pościel owieczki

Kołdra w owieczki

Kołdra owieczki

Koc w owieczki

Koc owieczki

Kocyk minky w owieczki

Kocyk minky owieczki

Narzuta w owieczki

Narzuta owieczki

Narzuta na łóżko w owieczki

Narzuta na łózko owieczki

Poszewka w owieczki

Poszewka owieczki

Poszewki na poduszki w owieczki

Prześcieradło w owieczki

Prześcieradło owieczki

Poduszka w owieczki

Poduszka owieczki