Filtry

AUTA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w auta

Czytaj więcej

Zasłony w auta

Wprowadź nieco dynamiki do pokoju dziecka. Zrobisz to w doskonały sposób decydując się na białe zasłony w samochody. Zostały wykonane z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Dzięki montażowi na tunelach, zasłonę można łatwo założyć, jak i ściągnąć z karnisza. Zasłona dekoracyjna z autami świetnie będzie wyglądała w każdym pokoju małego chłopca.

Zasłony auta

Szukasz stonowanych, a jednocześnie wyróżniających się zasłon do pokoju dziecka? Białe zasłony z niebieskim wzorem samochodów, na pewno spodobają się małemu fanowi motoryzacji. Zwykle w pokojach chłopców musi być wiele motywów nawiązujących do samochodów, dlatego ta zasłona bawełniana z autami idealnie w ten trend się wpisze.

Zasłony na żabki w auta

Niebieskie zasłony, na których prezentowany jest cały wachlarz budynków oraz samochodów, zdecydowanie będą idealnym wyborem do pokoju dla chłopca. Pełno jest w nim samochodów, budynków z klocków Lego, dlatego najlepszym dodatkiem do takiej przestrzeni będą atrakcyjne zasłony prezentujące ulicę. Zasłona dziecięca z autami to rzecz jakiej pragnie każdy chłopak.

Zasłony na taśmie w auta

Jak stworzyć udaną przestrzeń do zabawy dla małego chłopca? Przede wszystkim wprowadzając do niej jak najwięcej motywów motoryzacyjnych. To zawsze okazuje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zasłony białe w samochody spodobają się dziecku, które uwielbia motoryzację. Zasłona na tasmie w auta da dziecku okazję rozpoznawać ulubione pojazdy w zaciszu swojego pokoju.

Zasłony w auta na żabki

Intensywne nasycenie wzorem zasłon powoduje, że wyglądają bardzo ciekawie, zapewniając wyjątkową dekorację okna. Białe zasłony w różne modele samochodów, spodobają się przede wszystkim małym fanom motoryzacji. Czy może być lepsza dekoracja chłopięcego pokoju niż ta w samochody? Zasłona na żabki z autami to najlepszy wybór!

Zasłony w auta na taśmie

Chcesz stworzyć niebanalną dekorację okna, ale w stonowanej kolorystyce? Zasłona na tunelu z autkami dla dzieci z motywem domów i samochodów na pewno pomoże w zrealizowaniu tego pragnienia. Utrzymana jest w stonowanej, niebieskiej kolorystyce, a obecność wielu samochodów i budynków powoduje, że wiele się na niej dzieje.

Komplet pościeli w auta

Pościel w auta

Pościel auta

Kołdra w auta

Kołdra auta

Koc w auta

Koc auta

Kocyk minky w auta

Kocyk minky auta

Narzuta w auta

Narzuta auta

Narzuta na łóżko w auta

Narzuta na łózko auta

Poszewka w auta

Poszewka auta

Poszewki na poduszki w auta

Prześcieradło w auta

Prześcieradło auta

Poduszka w auta

Poduszka auta