Filtry

MIASTO

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w miasto

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w miasto

Wiemy, czego potrzebują chłopcy w swojej sypialni: jak największej ilości samochodów! Jest ich mnóstwo na zasłonach, które prezentują motyw miasta. Białe zasłony zostały wypełnione grafiką z miejską przestrzenią, na której widać drogi, sygnalizacje świetlne, samochody oraz budynku. Zasłona dekoracyjna w miasto jest przez to bardzo ciekawa.

Zasłony bawełniane w miasto

Standardowym pomysłem na dekorację do pokoju chłopca są oczywiście zasłony w autka. Nie ma lepszego sposobu, aby wywołać radość na twarzy małego fana motoryzacji, jak poprzez umieszczenie dekoracji, na których widoczne są samochody i związane z miastem dekoracje. Zasłona bawełniana w miasto z szarymi i żółtymi elementami zapewni fantastyczną dekorację chłopięcego pokoju.

Zasłony dziecięce w miasto

Miasto znajduje się w kręgu zainteresowań dzieci głównie dlatego, że dużo się tam dzieje. Są wysokie budynki, drogi, samochody, drzewa. Można tak wiele nowych rzeczy zobaczyć, zauważyć i nauczyć się. Zasłona dziecięca w miasto do pokoju dziecięcego z motywem miasta jest częstym wyborem rodziców chcących rozwijać zainteresowania dzieci.

Zasłony na taśmie w miasto

Piękna zasłona jest niezbędnym akcentem dekoracyjnym w przestrzeni tworzonej z myślą o dziecku. Posłuży zarówno jako dodatek, jak i rozwiązanie umożliwiające zaciemnianie pokoju, gdy dziecko chce uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia. Zasłona na taśmie w miasto z samochodami i budynkami na białym tle, na pewno przypadną do gustu małemu fanowi motoryzacji oraz budownictwa.

Zasłony na żabki w miasto

Samochody, ulice, sygnalizacja świetlna, budynki. To główne elementy występujące w każdym mieście. Nie mogło ich zabraknąć na zasłonach z motywem miasta. W związku z tym, że białe zasłony zostały wzbogacone o tak dużo elementów, wiele się na nich dzieje. Zasłona na żabki w miasto zapewni znakomitą dekorację okna, która będzie się wyróżniała.

Zasłony na tunelu w miasto

Szum, miejski zgiełk ciekawą dzieci, które dopiero poznają świat. Gdy za oknem tego nieco brakuje, możesz na karniszu zawiesić zasłony ozdobne z motywem miasta. Dziecko będzie mogło obserwować samochody, bloki, ulice, skrzyżowania. Zasłona na tunelu w miasto utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, z kilkoma wyróżniającymi się żółtymi akcentami kolorystycznymi.

Komplet pościeli w miasto

Pościel w miasto

Pościel miasto

Kołdra w miasto

Kołdra miasto

Koc w miasto

Koc miasto

Kocyk minky w miasto

Kocyk minky miasto

Narzuta w miasto

Narzuta miasto

Narzuta na łóżko w miasto

Narzuta na łózko miasto

Poszewka w miasto

Poszewka miasto

Poszewki na poduszki w miasto

Prześcieradło w miasto

Prześcieradło miasto

Poduszka w miasto

Poduszka miasto