NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 110x200 cm

Modna narzuta velvet - 110x200cm, która urozmaici wygląd dziecięcego pokoju

Jaka jest narzuta velvet - 110x200cm, którą przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i rodzicach poszukujących wyjątkowych produktów do sypialni? Przewiewna, atrakcyjna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nowoczesne tkaniny, jakich użyliśmy do jej stworzenia powodują, że masz szansę zyskać produkt bezpieczny, estetyczny i praktyczny. Kocyk velvet pikowany został stworzony z połączenia tkaniny velvet, przypominającej aksamit oraz welur, oraz z certyfikowanej bawełny, zgodnej ze standardami Oeko-Tex 100. Ta kombinacja materiałów powoduje, że masz dwustronną narzutę do zadań specjalnych. Gwarantuje komfort termiczny, chroni przed przegrzaniem, a przy tym wygląda bardzo atrakcyjnie.

Kocyk velvet przedszkolaka możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Posłuży np. podczas spacerów, aby zapewnić dziecku komfort termiczny w chłodniejsze dni. Możesz nim przykryć również dziecko podczas popołudniowej drzemki. Oczywiście stanowi także niezawodne przykrycie pościeli, gwarantujące stworzenie uporządkowanej przestrzeni wypoczynkowej w sypialni dziecka. 

Kolorowa narzuta velvet - 110x200cm, która wygląda po prostu pięknie

Dostępność wielu wzorów i kolorów powoduje, że kocyk velvet 110x200 może zostać dobrany do aranżacji tworzonego pokoju bez większych problemów. Warianty, jakie przygotowaliśmy, spełnią oczekiwania zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Staraliśmy się stworzyć uniwersalną ofertę, w której rodzic znajdzie narzuty idealnie dopasowane do dziecięcej przestrzeni.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.