Filtry

SOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w sowy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w sowy

Pokój dziecka powinien być miejscem, w którym Twój syn lub córka będą w stanie wypocząć, pobawić się, nauczyć nowych rzeczy. Granatowa zasłona z sowami, na pewno pozwoli na zapewnienie dobrych warunków do nauki. Zasłona dekoracyjna w sowy ograniczy dostęp do światła, gdy zajdzie taka potrzeba. Jednocześnie udekoruje pokój w bardzo atrakcyjny sposób, co wpłynie pozytywnie na zadowolenie Twojego dziecka.

Zasłony bawełniane w sowy

Zasłona z ciekawym wzorem to obowiązkowy element wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. Granatowa zasłona z sowami, na pewno wpisuje się w tę kategorię. Spodoba się dziecku, a jednocześnie pozwoli na przyciemnienie pokoju, gdy pora na popołudniową drzemkę. Zasłona bawełniana w sowy zagwarantuje dobry sen, bez dostępu do promieni słonecznych.

Zasłony dziecięce w sowy

Jeżeli zastanawiacie się, jak udekorować dziecięcy pokój, warto rozpocząć podejmowanie decyzji od zasłon. Dlaczego zasłona dziecięca w sowy to dobry wybór ? Jest to jeden z ważniejszych elementów, wpływających na praktyczne aspekty korzystania z pokoju. Jeżeli w oknie zawisną zasłony w sowy, z łatwością można będzie przyciemnić przestrzeń, gdy dziecko będzie chciało się zdrzemnąć w ciągu dnia. Motyw sówek jest na tyle słodki, że trudno się mu oprzeć.

Zasłony na taśmie w sowy

Motyw śpiących sówek jest idealny zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, dlatego niebieskie zasłony cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Zasłona na taśmie w sowym zachęca dzieci do snu, odpoczynku i relaksu. Przy tym jest bardzo atrakcyjna, dlatego przepiękna dekoracja gwarantowana.

Zasłony na żabki w sowy

Zasłony ozdobne w sowy to idealny wybór do pokoju dziecka. Zasłona na żabki w sowy zachęca malucha do odpoczynku i drzemek. Gdy dziecko nie będzie mogło zasnąć, zawsze za wzór idealnego zachowania można będzie mu pokazać śpiące sówki, które nie migają się od snu, ponieważ wiedzą, że w jego trakcie zdobywają nowe umiejętności i rozwijają się.

Zasłony na tunelu w sowy

Dziecko budzi się w nocy? Nie chce zasypiać w ciągu dnia? Widzisz, że jest zmęczone, ale w żaden sposób nie możesz go przekonać do dłuższego snu? Zrobi to zasłona na tunelu w sowy dla dzieci z motywem śpiących sówek. Jeżeli sowy mogą, dlaczego nie Twoje dziecko? To idealny sposób, aby przekonać malucha do dłuższej drzemki.

Komplet pościeli w sowy

Pościel w sowy

Pościel sowy

Kołdra w sowy

Kołdra sowy

Koc w sowy

Koc sowy

Kocyk minky w sowy

Kocyk minky sowy

Narzuta w sowy

Narzuta sowy

Narzuta na łóżko w sowy

Narzuta na łózko sowy

Poszewka w sowy

Poszewka sowy

Poszewki na poduszki w sowy

Prześcieradło w sowy

Prześcieradło sowy

Poduszka w sowy

Poduszka sowy