Filtry

OWCE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w owce

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w owce

Trudności z zasypianiem pojawiają się u wielu dzieci. Czasem dziecko śpi po zaledwie kilka minut, budzi się i jest chętne do dalszej zabawy. Aby nakłonić dziecko do odpoczynku, trzeba wytoczyć ciężkie działa, do czego przyda się zasłona dekoracyjna z owcami. Zasłony, które będą sprzyjały zaciemnieniu pokoju na pewno okażą się pomocne. Tym bardziej, jeżeli znajdą się na nich owieczki.

Zasłony bawełniane w owce

Dekoracje, które wprowadzasz do pokoju dziecka powinny tworzyć w nim szczególny charakter, atrakcyjny, a jednocześnie subtelny, gwarantujący fantastyczną zabawę oraz odpoczynek. Niebieska zasłona z owcami wyciszy dziecko, zapewni mu fantastycznie spędzone chwile w pokoju, ze względu na stonowaną kolorystykę oraz popularny wzór.

Zasłony dziecięce w owce

Przyjazny wzór owieczek, które szykują się do snu sprawi, że zasłony dziecięce zachęcą maluchy do regularnych drzemek, a także bezproblemowego zasypiania wieczorami. Ważne, aby dzieci miały dobre wzory do naśladowania, a chętnie wypoczywające owieczki na pewno nimi będą. Zasłona dziecięca z owcami została wykonane z wysokiej jakości bawełny, bezpiecznej dla alergików.

Zasłony na taśmie w owce

Atmosfera w pokoju dziecka, szczególnie wieczorami, powinna skłaniać do odpoczynku i relaksu. Dziecko potrzebuje bardzo dużo snu, aby rozwijać się i mieć siłę do nauki nowych rzeczy. Modne zasłony w granatowym kolorze, na których zostały nadrukowane owieczki, zapewnią bardzo dobre warunki do relaksu. Zasłona na taśmie z owcami sprawi, że w pokoju będą lepsze warunki do snu.

Zasłony na żabki w owce

Zasłony są bardzo dobrym sposobem, aby dopełnić aranżację dziecięcego pokoju. Pozostaje tylko zdecydować się na odpowiedni kolor oraz wzór. Jedną z propozycji, która zagwarantuje Ci przygotowanie dekoracji okiennej efektownej i pięknej są zasłony do pokoju dziecięcego w owce. Zasłona na żabki z owcami wyciszy dziecko i zapewni właściwą przestrzeń do odpoczynku.

Zasłony na tunelu w owce

Gdy dziecko nie może zasnąć, zwykle słyszy poradę, aby policzyło owce od 1 do 100. Znacznie łatwiej będzie mu zrozumieć tę metodę, gdy w oknie znajdą się zasłony dziecięce z owcami. Umieszczone na granatowym tle kolorowe owce i chmurki dziecko będzie mogło liczyć bez końca, aż wreszcie zaśnie. Gwarantujemy, że będzie to szybciej, niż myślisz jeśli w Twoim pokoju znajdzie się zasłona na tunelu z owcami.

Komplet pościeli w owce

Pościel w owce

Pościel owce

Kołdra w owce

Kołdra owce

Koc w owce

Koc owce

Kocyk minky w owce

Kocyk minky owce

Narzuta w owce

Narzuta owce

Narzuta na łóżko w owce

Narzuta na łózko owce

Poszewka w owce

Poszewka owce

Poszewki na poduszki w owce

Prześcieradło w owce

Prześcieradło owce

Poduszka w owce

Poduszka owce