Filtry

JELENIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w jelenie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w jelenie

Jak dobrać najlepsze zasłony do pokoju dziecięcego? Przede wszystkim musisz znać upodobania swojego dziecka. Jeżeli maluch uwielbia zwierzątka, niebieskie zasłony w jelonki, na pewno przypadną mu do gustu. Zasłona dekoracyjna w jelenie zakłada się bez żadnych problemów i z jej pomocą udekorujesz okno, i to w bardzo atrakcyjny sposób.

Zasłony bawełniane w jelenie

Wybór dekoracji do dziecięcego pokoju na pewno nie należy do najprostszych, szczególnie, jeżeli chodzi o okno. Na szczęście proponujemy bardzo uniwersalne wzory, z motywami zwierzęcymi, które pokocha każde dziecko. Jedną z propozycji jest niebieska zasłona z jelonkami. Zasłona bawełnina w jelenie jest montowana na szerokich tunelach, dlatego jest bardzo wygodna.

Zasłony dziecięce w jelenie

Chcesz stworzyć wyjątkowy wystrój dziecięcego pokoju? Postaw na zasłony do pokoju dziecięcego dla chłopca i dziewczynki ze wzorem jelonków. Zasłona dziecięca w jelenie rozczuli każde dziecko. Bardzo często wybierają bajki, w których są głównymi bohaterami. Dzięki temu, że w ich pokoju znajdą się błękitne zasłony z jelonkami, na pewno będą wniebowzięte.

Zasłony na taśmie w jelenie

Zasłony w jelonki mogą przenieść dziecko w fantastyczny świat zwierząt. Dziecko otaczane od najmłodszych lat zwierzątkami, rozwija się znacznie lepiej, ma w sobie więcej empatii. Zasłona na taśmie w jelenie z tym wyjątkowym wzorem, spodobają się wszystkim małym miłośnikom zwierzątek.

Zasłony na żabki w jelenie

Zasłony są idealnym rozwiązaniem dekoracyjnym do dziecięcego pokoju. Wyglądają świetnie i podobają się dzieciom, jeżeli zawierają motywy zgodne z ich zainteresowaniami. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, zasłona na żabki w jelenie, będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zasłony na tunelu w jelenie

Zwierzęta znajdują się w kręgu zainteresowań wielu dzieci. Z wielką przyjemnością oglądają bajki, których ssaki, gady czy płazy są głównymi bohaterami. Ten motyw wprowadzi do dziecięcej przestrzeni zasłona na tunelu w jelenie. Zasłony dziecięce z jelonkami umieszczonymi na błękitnym tle, idealne się do tego nadają.

Komplet pościeli w jelenie

Pościel w jelenie

Pościel jelenie

Kołdra w jelenie

Kołdra jelenie

Koc w jelenie

Koc jelenie

Kocyk minky w jelenie

Kocyk minky jelenie

Narzuta w jelenie

Narzuta jelenie

Narzuta na łóżko w jelenie

Narzuta na łózko jelenie

Poszewka w jelenie

Poszewka jelenie

Poszewki na poduszki w jelenie

Prześcieradło w jelenie

Prześcieradło jelenie

Poduszka w jelenie

Poduszka jelenie