Filtry

JEDNOROŻEC

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci z jednorożcem

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w jednorożce

Piękne, atrakcyjne wizualnie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Takie są szare zasłony w jednorożce, które znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki temu, że posiadają szerokie tunele, ich zakładanie, jak i ściąganie z karnisza nie stwarza żadnych problemów. Zasłona dekoracyjna z jednorożcem gwarantuje piękną dekorację okna.

Zasłony bawełniane w jednorożce

Gotowe zasłony w szarym kolorze ze wzorem jednorożna to znakomita propozycja do dziewczęcego pokoju pełnego marzeń i fantastycznych zabaw. Zasłona bawełniana z jednorożcem stworzona z udziałem wysokiej jakości materiału to dekoracja okna, która zapewni urozmaicenie dziecięcego pokoju. Możesz cieszyć się z wyboru, który spodoba się Twojemu dziecku.

Zasłony dziecięce w jednorożce

Zasłony uszyte z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, stanowią idealny dodatek dekoracyjny do dziecięcego pokoju. Zasłona dziecięca z jednorożcem spodoba się przede wszystkim dziewczynkom, które uwielbiają oglądać bajki, których głównymi bohaterami są właśnie te zwierzątka. 

Zasłony na taśmie w jednorożce

Jakie zasłony spodobają się dziewczynce, która nie lubi przesadnego różu w swoim otoczeniu? Możesz przemycić ten uroczy kolor na szarych zasłonach, na których zostały umieszczone jednorożce. Zasłony nie są aż tak bardzo cukierkowe, a jednocześnie prezentują się uroczo. Zasłona na  tasmie w jednorożce stanowi idealny dodatek do dziewczęcego pokoju.

Zasłony na żabki w jednorożce

Jednorożce są wdzięcznym motywem, który świetnie odnajduje się w pokojach tworzonych dla małych dziewczynek. Nie muszą być jednak aż tak cukierkowe i kolorowe. Możesz wybrać szare zasłony z nadrukowanymi jednorożcami w stonowanej kolorystyce. Zasłona na żabki z jednorożcem to piękna zasłona do pokoju dziewczynki, która w idealny sposób wkomponuje się w tworzoną elegancką aranżację.

Zasłony na tunelu w jednorożce

Każda dziewczynka lubi konie, a jeszcze bardziej lubi jednorożce. Zasłona na  tunelu z jednorożcem poprawi wyobraźnie dziecka i wprowadzi wesoły nastrój do pokoju. Rozwijaj marzenia dzieci i poprawiaj ich poczucie własnej wartości. Zasłona w jednorożce wiesza się na tunelach przez co jest prosta w użytkowaniu.

Komplet pościeli w jednorożce

Pościel w jednorożce

Pościel jednorożce

Kołdra w jednorożce

Kołdra jednorożce

Koc w jednorożce

Koc jednorożce

Kocyk minky w jednorożce

Kocyk minky jednorożce

Narzuta w jednorożce

Narzuta jednorożce

Narzuta na łóżko w jednorożce

Narzuta na łózko jednorożce

Poszewka w jednorożce

Poszewka jednorożce

Poszewki na poduszki w jednorożce

Prześcieradło w jednorożce

Prześcieradło jednorożce

Poduszka w jednorożce

Poduszka jednorożce