Filtry

MYSZKA PIXIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w myszki pixie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pixie

Tak samo rezolutna jak Myszka Miki, jest także Myszka Pixie. Zasłona dekoracyjna w myszy to umieszczone na białym tle czarne i niebieskie głowy myszki zapewnią niesamowitą dekorację w dziecięcym pokoju. Te zasłony dziecięce są niezastąpionym sposobem na stworzenie wyjątkowej dekoracji okna, która przez dłuższy czas nie znudzi się.

Zasłony bawełniane w pixie

Twój syn jest wielkim fanem Myszki Pixie? Obowiązkowo musisz stworzyć dekorację, która będzie zawierała ten motyw. Biała zasłona z czarnymi i niebieskimi głowami Myszki Pixie pozwoli na udekorowanie okna zgodnie z upodobaniami Twojego dziecka. Kilkuletni chłopiec na pewno będzie zachwycony z takiego motywu przewodniego swojego pokoju, gdy zasłona bawełniana w myszy zawiśnie na jego oknie.

Zasłony dziecięce w pixie

Chcesz, aby pokój był prawdziwym królestwem małej księżniczki? W oknie obowiązkowo muszą zawisnąć zasłony białe z popularnym wzorem. Jakim? Warto postawić na głowy Myszki Pixie dostępne w czarno-niebieskim kolorze. Piękna zasłona dziecięca w myszy sprawi, że dekoracja okna jest zapewniona.

Zasłony na taśmie w pixie

Każdy rodzic chce dziecku zapewnić jak najlepszą atmosferę w pokoju. Jak to zrobić? Trzeba zdecydować się na efektowne zasłony białe z wyjątkowym motywem przewodnim, a jest nim zdecydowanie głowa Myszki Pixie. Modne zasłony w tak uniwersalnej kolorystyce, dopełnią każdy dziecięcy pokój. Zasłona na taśmie w myszy łatawo się wiesza i ściąga.

Zasłony na żabki w pixie

Zasłony ze wzorem Myszki Pixie spełniają zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Sprawią, że dekoracja okna zostanie wykonana w bardzo staranny, a jednocześnie ciekawy sposób. Białe zasłony wiele zyskują na tym, że znajduje się na nich głowa Myszki Pixie. Z pewnością osiągniesz bardzo dobry efekt wizualny, gdy zasłona na żabki z myszami zawiśnie na oknie Twojego dziecka.

Zasłony na tunelu w pixie

Czym kierować się wybierając dekorację okna w pokoju dziecięcym? Przede wszystkim zainteresowaniami dziecka oraz tym, co mu się podoba. W pokoju chłopca na karniszu może zawisnąć biała zasłona w czarne i niebieskie głowy Myszki Pixie, jeżeli Twój syn jest fanem produkcji Walta Disneya. Zasłona na tunelu w myszy to dobra inwestycja.

Komplet pościeli w myszki pixie

Pościel w myszki pixie

Pościel myszka pixie

Kołdra w myszki pixie

Kołdra myszka pixie

Koc w myszki pixie

Koc myszka pixie

Kocyk minky w myszki pixie

Kocyk minky myszka pixie

Narzuta w myszki pixie

Narzuta myszka pixie

Narzuta na łóżko w myszki pixie

Narzuta na łózko myszka pixie

Poszewka w myszki pixie

Poszewka myszka pixie

Poszewki na poduszki w myszki pixie

Prześcieradło w myszki pixie

Prześcieradło myszka pixie

Poduszka w myszki pixie

Poduszka myszka pixie