Filtry

RZĘSY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w rzęsy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w rzęsy

Pokój dla nastolatki jest bardzo ważną przestrzenią, gdzie może odpocząć, pomyśleć o swojej przyszłości, zaplanować nowe wyzwania. Ważne, aby zasłony gwarantowały maksymalną prywatność. Będą, jeżeli zdecydujesz się na białe zasłony w rzęsy, które zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Zasłona dekoracyjna w rzęsy zawiesza się na dużych tunelach.

Zasłony bawełniane w rzęsy

Uniwersalną zasłoną, którą możesz wprowadzić do każdej dziewczęcej przestrzeni jest biała zasłona w rzęsy. Wygląda bardzo ciekawie, a jednocześnie tworzy delikatną dekorację okna. Przyciąga uwagę ze względu na typowo dziewczęcy wzór. Zasłona bawełniana w rzęsy na pewno na długo pozostanie w oknie Twojej córki.

Zasłony dziecięce w rzęsy

Zasłony zawieszane na tunelach na karniszu są bardzo praktyczne. Zasłony dziecięce w rzęsy z łatwością się zakłada, jak i ściąga, dlatego nie ma żadnych problemów z dbaniem o ich czystość. W dziecięcym pokoju jest to bardzo ważne. Zasłony białe, na których został nadrukowany wzór rzęs, stanowią uniwersalną dekorację do dziecięcej przestrzeni, w nieco bardziej nowoczesnym stylu.

Zasłony na taśmie w rzęsy

Łatwe do wyprania, pięknie wyglądające zasłony białe stwarzają bardzo dobre możliwości do wykonania efektownej, uniwersalnej i bardzo ciekawej dekoracji wnętrza. Umieszczone na białym tle rzęsy, zapewniają subtelną dekorację, do której można dobierać bardziej wyraziste dodatki. Zasłona na taśmie w rzęsy jest dobra do pokoju dziewczynki i wygląda po prostu przepięknie.  

Zasłony na żabki w rzęsy

Pokój dziecka zmienia się wraz z jego wiekiem. Jeżeli chcesz, aby dekoracja okna została na dłużej, musisz zdecydować się na uniwersalną kolorystykę oraz wzór. Zasłona na żabki w rzęsy na pewno nie będzie wymagać zmiany, gdy zostaną umieszczone w dziewczęcym pokoju. Są na tyle uniwersalne, że uda się dopasować do nich różnego typu dekoracje.

Zasłony na tunelu w rzęsy

Białe zasłony są zawsze trafionym pomysłem do pokoju, ponieważ pozwalają na dobieranie dowolnej kolorystyki dekoracji. Dostępne z motywem rzęs, na pewno spodobają się każdej dorastającej dziewczynce, zwracającej uwagę na walory wizualne. Rzęsy są w końcu atrybutem każdej kobietki. Dzięki dostępności w dowolnej długości, zasłona na tunelu w rzęsy możę być dopasowana do każdego okna.

Komplet pościeli w rzęsy

Pościel w rzęsy

Pościel rzęsy

Kołdra w rzęsy

Kołdra rzęsy

Koc w rzęsy

Koc rzęsy

Kocyk minky w rzęsy

Kocyk minky rzęsy

Narzuta w rzęsy

Narzuta rzęsy

Narzuta na łóżko w rzęsy

Narzuta na łózko rzęsy

Poszewka w rzęsy

Poszewka rzęsy

Poszewki na poduszki w rzęsy

Prześcieradło w rzęsy

Prześcieradło rzęsy

Poduszka w rzęsy

Poduszka rzęsy