Filtry

PSY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w psy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w psy

Wystrój okna wiele mówi o tym, w jakim stylu jest urządzany pokój dziecka. Jeżeli w klasycznym, na karniszu muszą zawisnąć biało-czarne zasłony. Zasłona dekoracyjna z psami, dzięki temu, że na białym bawełnianym materiale zostały umieszczone psy w tym dalmatyńczyki, dziecko będzie zachwycone dekoracją okna.

Zasłony bawełniane w psy

Dzieci bardzo często chcą, aby motywem przewodnim ich pokoju były postacie z ich ulubionych bajek. Jeżeli Twoje dziecko z zapartym tchem ogląda wszystkie bajki oraz firmy, w których pojawiają się dalmatyńczyki, obowiązkowo musisz kupić białe zasłony, na których znajdują się te właśnie psy. Zasłona bawełniana z psami jest uszyta ręcznie specjalnie dla Ciebie.

Zasłony dziecięce w psy

Dzieci bardzo często marzą o tym, aby mieć własnego psa. Jeżeli na razie nie możesz sobie na to pozwolić, proponujemy znakomitą alternatywę: zasłony białe w czarno-białe psy. Zasłona dziecięca z psami sprawi, że twoje dziecko ucieszy się, że może mieć blisko siebie tak wyjątkowy motyw dekoracyjny, nawiązujący do tego, co najbardziej lubi, czyli psów.

Zasłony na taśmie w psy

Zasłony białe w czarno-białe pieski to doskonała dekoracja do dziecięcego pokoju. Sprawdzi się w przestrzeni zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Zasłony na taśmie z psami posiadają wzór, który jest na tyle uniwersalny, tak samo jak kolorystyka zasłono, że bez żadnych problemów wprowadzisz je do sypialni dziewczynki oraz chłopca.

Zasłony na żabki w psy

Białe zasłony są na tyle uniwersalne, że można z ich pomocą przygotować wyjątkową aranżację dziecięcego pokoju, jednocześnie bardzo spokojną i stonowaną. Zasłona na żabki z psami sprawi, że w takich warunkach dziecko odpocznie, skupi się na nauce, a także będzie miało chęć do kreowania własnej indywidualności. Zasłony białe w czarno-białe pieski są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zasłony na tunelu w psy

Białe i czarne kolory wpływają bardzo pozytywnie na rozwój dziecka. Zdaniem naukowców stymulują połączenia nerwowe w mózgu, dlatego możesz wiele zyskać, jeżeli kupisz białe zasłony. Zasłona na tunelu w psy spodoba się dziecku, ponieważ umieszczone zostały na nich czarne i biało-czarne psy. Takie zasłony do pokoju dziecięcego to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Komplet pościeli w psy

Pościel w psy

Pościel psy

Kołdra w psy

Kołdra psy

Koc w psy

Koc psy

Kocyk minky w psy

Kocyk minky psy

Narzuta w psy

Narzuta psy

Narzuta na łóżko w psy

Narzuta na łózko psy

Poszewka w psy

Poszewka psy

Poszewki na poduszki w psy

Prześcieradło w psy

Prześcieradło psy

Poduszka w psy

Poduszka psy