Filtry

STATKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w statki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w statki

Gotowe zasłony z motywem żeglarskim to doskonała dekoracja okna w pokoju, w którym mieszka mały marynarz. Będzie zachwycony, że codziennie po przebudzeniu może patrzeć na żaglówki i morze. Zasłona dekoracyjna w statki budzić będzie same pozytywne skojarzenia. Białe zasłony z nadrukowanymi żaglówkami wyglądają obłędnie. Spełnią marzenie dziecka o otaczaniu się marynistycznymi dekoracjami.

Zasłony bawełniane w statki

Nie wiesz jak wybrać idealne zasłony do pokoju dziecka? Mamy dla Ciebie jedną radę: wybieraj motyw przewodni zgodny z jego zainteresowaniami. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się marynistyką, zasłona bawełniana w statki z motywem żaglówek, będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Są to idealne zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Zasłony dziecięce w statki

Szukasz sposobu, aby podkreślić marynistyczne zainteresowania swojego dziecka? Zasłony do pokoju dziecięcego, które zrobią to najlepiej, to zasłony w żaglówki. Zasłona dziecięca w statki sprawi, że Twoje dziecko będzie zachwycone, że każdego dnia po przebudzeniu może patrzeć na morze, fale oraz żaglówki. Modna i zgodna z zainteresowania dziecka dekoracja okna, gotowa.

Zasłony na taśmie w statki

Dodaj marynistyczny akcent do pokoju dziecka, które interesuje się żaglówkami, morzem oraz morskimi przygodami. Białe zasłony, na których widoczne są żaglówki sprawią, że spełnisz małe marzenie dziecka. Zasłona na taśmie w statki została wykonana z wysokiej jakości bawełny, gwarantują przepiękną dekorację okna.

Zasłony na żabki w statki

Pokaż dziecku, jak wyjątkowy jest świat i jak wiele jest w nim możliwości. Dziecko interesuje się marynistycznymi tematami? Krótkie zasłony do pokoju dziecięcego z żaglówkami, na pewno przypadną mu do gustu. Zasłona na żabki w statki jest utrzymana w kolorowej stylistyce, przez co zasłony prezentują się atrakcyjnie, a jednocześnie ładnie dekorują okno.

Zasłony na tunelu w statki

Część dzieci uwielbia morze, plaże, jak i żaglówki. Przypominają im o cudownych chwilach spędzonych z rodzicami na wakacjach. Zasłony do pokoju dziecięcego w żaglówki są częstym wyborem rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci miały możliwość wspominania wspaniałych chwil każdego dnia. Zasłona na tunelu w statki sprawi, że dzieci patrząc na te zasłony, od razu przypomną sobie o wakacjach.

Komplet pościeli w statki

Pościel w statki

Pościel statki

Kołdra w statki

Kołdra statki

Koc w statki

Koc statki

Kocyk minky w statki

Kocyk minky statki

Narzuta w statki

Narzuta statki

Narzuta na łóżko w statki

Narzuta na łózko statki

Poszewka w statki

Poszewka statki

Poszewki na poduszki w statki

Prześcieradło w statki

Prześcieradło statki

Poduszka w statki

Poduszka statki