Filtry

PTAKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w ptaki

Czytaj więcej

Zasłony na tunelu w ptaki

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz pokój dla chłopca, czy dziewczynki, zasłona na tunelu w ptaki sprawdzi się znakomicie. Zagwarantują stworzenie dekoracji okiennej, na którą każdy zwróci uwagę. Radość, jaka będzie panowała w dziecięcym pokoju zachwyci każdego. Wybór odpowiednich zasłon ma znaczenie, dlatego w naszej ofercie dostępne są wyłącznie zasłony z certyfikowanej bawełny. Proponowany model zawiesza się na karniszu przy użyciu szerokich tuneli.

Zasłony bawełniane w ptaki

Wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny zasłona bawełniana w ptaki, zapewni wesołą dekorację okna. Masz szansę stworzyć aranżację pokoju, która będzie się wyróżniała, a jednocześnie będzie oparta na bardzo popularnym motywie przewodnim. Wystarczy się na nią zdecydować, a zobaczysz, jak wiele zmieni się w pokoju Twojego dziecka. 

Zasłony na żabki w ptaki

Im bardziej kolorowo, tym lepiej? Też z takiego założenia wychodzimy, dlatego powstała zasłona na żabki w ptaki. Tym razem postawiliśmy na trzy wiodące kolory: pomarańczowy, różowy i niebieski. Ta zasłona dziecięca na pewno wyróżnia się. 

Zasłony na taśmie w ptaki

Nowoczesny wygląd pokojowi zapewni zasłona na taśmie w ptaki, na której zostały umieszczone kolorowe zwierzęta powoduje, że masz szansę zaaranżować przestrzeń dla dziecka w bardzo radosny sposób. Zasłony w cudowny sposób podkreślą aranżację wnętrza, która będzie przytulna i atrakcyjna dla dziecka.

Zasłony dziecięce w ptaki

Wśród naszych licznych propozycji zasłon znalazła się również zasłona dziecięca w ptaki. Są to ulubione zwierzęta wielu dzieci. Majestatyczne, kolorowe, wyróżniające się. Taki odbiór będzie miała także zasłona dla dzieci, gdy zdecydujesz się na zakup tego modelu. Prezentuje się bardzo ciekawie, dzięki zastosowaniu wielu wariantów kolorystycznych. 

Zasłony dekoracyjne w ptaki

Twoje dziecko w zoo najwięcej czasu spędza przy wybiegu dla flamingów? Masz podpowiedź, jaki motyw przewodni powinien znaleźć się w jego pokoju. Zasłona dekoracyjna w ptaki to obowiązkowy element wyposażenia pokoju, w który musisz zainwestować. Kolorowe zwierzaki ożywią wnętrze, wprowadzą do niego radość, a w dodatku sprawią, że okno będzie prezentowało się efektownie.

Komplet pościeli w ptaki

Pościel w ptaki

Pościel ptaki

Kołdra w ptaki

Kołdra ptaki

Koc w ptaki

Koc ptaki

Kocyk minky w ptaki

Kocyk minky ptaki

Narzuta w ptaki

Narzuta ptaki

Narzuta na łóżko w ptaki

Narzuta na łózko ptaki

Poszewka w ptaki

Poszewka ptaki

Poszewki na poduszki w ptaki

Prześcieradło w ptaki

Prześcieradło ptaki

Poduszka w ptaki

Poduszka ptaki