DROGA

Produkty dla dzieci w drogę

Zasłony na tunelu w drogi

Od wielu sezonów obowiązują te same motywy przewodnie do pokoi dziecięcych. Dla chłopca zawsze świetnie sprawdzają się samochody. Zasłona na tunelu w drogę urozmaicona o motyw drogi z domami oraz samochodami, zagwarantuje stworzenie wyjątkowej dekoracji okna. Dzięki montażowi na szerokich tunelach, masz szansę wygodnie umieścić zasłony na karniszu.

Zasłony na taśmie w drogi

Twoje dziecko lubi, gdy dużo się dzieje? Zasłona na taśmie w drogę z pewnością spełni jego oczekiwania. Jest kolorowa, znajduje się na niej bardzo dużo elementów m.in. domy, samochody, drogowskazy. Wszystko to powoduje, że zasłona dla dzieci jest bardzo wesoła, wyróżnia się i tworzy cudowną aranżację przestrzeni, gwarantującą przeżywanie samych radosnych chwil. 

Zasłony dekoracyjne w drogi

Zasłona dekoracyjna w drogę to idealna dekoracja okienna do pokoju dla małego fana motoryzacji. Znajdujące się na niej samochody, ulice oraz domy, świetnie wkomponują się w aranżację całego pokoju. Kolorystyka zasłony jest utrzymana w niebiesko-białych odcieniach, co jest dodatkowym atutem.

Zasłony dziecięce w drogi

Urocza zasłona dziecięca w drogę, którą wkomponujesz w aranżację pokoju małego chłopca, zapewni znakomitą dekorację okna. Na zasłonie zostały nadrukowane typowe elementy charakterystyczne dla drogi, czyli domy, drzewa, rośliny, samochody. Dzięki temu, że na zasłonie dużo się dzieje, stanowiła będzie atrakcyjną dekorację w dziecięcym pokoju.

Zasłony na żabki w drogi

Zależy Ci na tym, aby w oknie zawisły zasłony pełniące zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną? Zasłona na żabki w drogę na pewno na to pozwoli. Została wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Umieszczone na powierzchni białego materiału kolorowe samochody, domy i rośliny sprawiają, że są bardzo wesoła.

Zasłony bawełniane w drogi

Zasłona bawełniana w drogę to idealny sposób, aby nauczyć dziecko przepisów drogowych, zasad bezpiecznego poruszania się po mieście. Wykorzystaj nasze zasłony jako pretekst do przemycenia potrzebnej wiedzy. Samochody, domy, drogi widoczne na zasłonie otrzymane są w stonowanej kolorystyce. Całość została wykonana z wysokiej jakości bawełny.

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.