Filtry

KOCYK MINKY 120x160

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Kocyk minky 120x160 dla dziecka w wieku (3-6 lat)

Cieplutki i miły kocyk to niezastąpiony element wyposażenia każdego dziecięcego pokoiku o powiększonych rozmiarach z myślą o przedszkolakach (120x160 cm). Przytulny kocyk dziecięcy może zastąpić ulubioną przytulankę i zapewniać dziecku spokojny sen w domu, w przedszkolu i na wyjazdach. Ten miły w dotyku kocyk sprawi, że łóżeczko dziecięce będzie bardziej przytulne i bezpieczne.

Czytaj więcej

Kocyk minky 120x160 to sprawdzony kompan drzemki i zabaw.

Kocyk polecany jest jako okrycie lub mała narzuta na łóżko. Świetnie spisze się podczas oglądania bajek lub drzemki. Maluch może go zabrać również do przedszkola czy na wycieczkę. Zabawa w chowanego z kocykiem przyniesie dużo radości dziecku. Powiększone rozmiary kocyka sprawiają, że z powodzeniem możesz go rozłożyć na podłodze do zabawy lub użyć go na dworze podczas zabaw i pikniku.

Co jeszcze sprawia, że dzieci tak pokochały nasze kocyki minky? Do produkcji kocyków starannie selekcjonujemy i wybieramy najwyższej jakości, certyfikowane tkaniny. Minky to charakterystyczna tkanina o grubej gramaturze 380 g/m2, która zawiera milutki puszek. Dzieci uwielbiają się tulić do tej tkaniny!

Zamów personalizowany kocyk minky 120x160 dla swojego przedszkolaka.

Wśród wielu wzorów i kolorów znajdziesz swój wymarzony kocyk.

Razem z dzieckiem lub samodzielnie zdecydujecie jak ma wyglądać kolorystyka na drugiej stronie kocyka. Dziecko mając wybór jeszcze bardziej będzie cieszyć się zakupem kocyka. Dodatkowo, możesz zamówić wielobarwne metki sensoryczne, które uwielbiają dzieci.

Dlaczego warto zamówić kocyk minky 120x160 ?

  • Kocyk jest wykonany ręcznie z najwyższa starannością i pasją.
  • Poza drzemką, sprawdzi się jako koc piknikowy i do zabawy.
  • Idealny także na nocne, lekkie nakrycie.
  • Stworzony z tkanin bezpiecznych i wytrzymałych.
  • Możesz z dzieckiem wybrać kolor drugiej strony kocyka (tkaniny minky).
  • Kocyk może być wspaniałym upominkiem. Dodajemy dodatkowo na życzenie karnecik prezentowy i zawieszkę.

Zobacz kocyk minky w innych rozmiarach.