KOŁDRA WAFELKOWA JUNIORA PLUS [12-36 MC] - 100x135 cm

Kołdra dziecięca 100x135 cm  Junior Plus [12-36 m-cy] bawełna + wafel

Myślisz sobie gdyby kołdra mojego dziecka była dłuższa … z pewnością łatwiej byłoby mi go przykrywać gdy się w nocy rozkopuje. Gdy zaś w domu jest chłodno, kołdrę mogłabym częściowo przełożyć, aby mój maluszek miał podwójną warstwę w górnej części ciała. 

Dokładnie tak! Mamy dla Ciebie kołdrę dziecięcą, która jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Dzięki kołdrze Junior Plus masz więcej możliwości do przykrycia dziecka. Jest to propozycja dla dzieci do 3 lat z powiększoną po długości kołdrą do 135 cm. Z pewnością długo będziecie się cieszyć swoją kołdrą dziecięcą Junior Plus!

Kołdra dziecięca całoroczna zapewni komfortowy sen.

Nasze kołdry dziecięce wykonane są z najwyższej klasy bawełnianych tkanin. Są pełne kolorów i stylowych wzorów. Pięknie ozdobią łóżko Twojego maluszka. Naturalna bawełna w połączeniu z bawełną o nazwie wafel i wszytym wypełnieniem tworzą kołdrę dwustronną, którą należy prać w całości. To celowy zabieg z naszej strony, ponieważ lekki wkład dzięki wszyciu nie marszczy się i nie przesuwa. Nie zmienia także swoich kształtów i struktury podczas prania. 

Dziecięcy komplet kołdra z poduszką przyniesie kolorowe sny.

W ofercie Babymetka znajdziesz najróżniejsze motywy kołder. Znajdziesz wśród nich wesołe zwierzątka, owoce, pojazdy, symbole gwiazdek, chmurek, uszka myszki miki, ale też delikatne motywy kwiatowe czy modne wzory geometryczne. Druga strona kołdry jest w jednolitym kolorze, ale możesz wybrać jej kolorystykę wśród 9 dostępnych odcieni. W takiej samej koncepcji możesz zamówić poduszkę, a także małe poduszeczki dekoracyjne, ochraniacze do łóżeczka i wiele innych tekstyliów.

Kolorowa kołderka przyniesie tęczowe sny!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.