KOŁDRA WAFELKOWA STARSZAKA PLUS [6+ LAT] - 140x190 cm

Kołdra dziecięca starszaka plus [6+ lat] – 140x190 cm, bawełna + wafel

W mroźne, zimowe wieczory czy w zamglone jesienne dni, bardzo przyda się w domu przyjazny w dotyku koc. Twoje dziecko będzie mogło przyjemne się wtulić do kocyka w poszukiwaniu dobrych snów lub dla chwili relaksu. Granie w gry, oglądanie filmów lub czytanie pod okryciem milutkiego kocyka to sama przyjemność!

Koc 140x190 cm jakość handmade w szacie tkaniny wafel.

Chcesz, aby Twojemu uczniowi było jeszcze bardziej przyjemne podczas domowej nauki i odpoczynku? Zaproponuj mu powiększony rozmiarowo koc o wymiarach 140x190 cm. Posłuży on na lata oraz sprawi, że będzie mógł się nim przytulnie owinąć. Ten wyjątkowo duży koc wykonaliśmy w naszej pracowni handmade. Jest on dopracowany w każdym szczególe. Do uszycia koca wybraliśmy I klasy tkaniny bawełnianej, która wyróżnia się fakturą maleńkich kwadracików. Ta stylowa tkanina odznacza się wyjątkową jakością i wytrzymałością. Nie posiada żadnych nadruków, ale możesz wybrać jej kolor wśród 9 dostępnych odcieni. Minimalistyczny design wnosi nowoczesny styl do pomieszczenia.

Dobierz do koca 140x190 inne piękne tekstylia handmade w sklepie Babymetka!

W naszej ofercie skompletujesz pełen zestaw tekstyliów, które pięknie i użytecznie zaaranżujesz w swoim domu. Do koca z tkaniny wafel w komplecie uzupełniają się poduszki dekoracyjne, kołdra całoroczna, a także  narzuta na łóżko czy zasłony. Wyobraź sobie jak stylowo będzie wyglądać pokój dziecka, gdy zestaw będzie wykonany z tych samych tkanin i kolorów. Oryginalny design pomieszczeń zapewni przyjemną naukę i odpoczynek.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.