OTULACZ WAFELKOWY - 70 X 70 CM

Kwadratowy otulacz w wersji XS+ to naturalna tkanina, która pozwoli ukoić płacz noworodka. Szczególnie będzie przydatny do owinięcia maluszka, aby dać mu poczucie ograniczonej przestrzeni i szczególnego utulenia. Noworodki owinięte szczelnie otulaczem czują się bardziej bezpieczne i spokojne, gdyż ciasne zawinięcie przypomina im czas gdy były jeszcze w brzuszku mamy. Kwadratowy otulacz 70x70 cm to jeszcze więcej równej na bokach tkaniny, która pozwoli lepiej owinąć maluszka.

Otulacz 70x70 cm to oddychająca tkanina, która zapewni małym dzieciom optymalny komfort cieplny.

W tej kategorii naszej oferty proponujemy otulacz wykonany handmade z naturalnej bawełny typu wafel. Tą ciekawą nazwę materiał zawdzięcza fakturze małych kwadracików na swojej powierzchni. Dzięki temu tkanina jest bardziej sprężysta, co sprawia, że szybko wysycha i nie gniecie się. Wafelek nie posiada wzorów na swojej powierzchni. Jest jednolity, a prawdziwą ozdobą jest jego ciekawa faktura. Cechą szczególną wafelka jest naturalność potwierdzona przyjemną miękkością. To 100% naturalna bawełna, która ma doskonałe właściwości termiczne. Latem zapewnia odpowiedni przepływ powietrza dziecku i nie przegrzewa, a zimą reguluje temperaturę i dostarcza pożądane ciepło. Wafelek posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 Tkaniny Godne Zaufania.

W świecie handmade Babymetka czekają na Ciebie Maluszku także inne wyjątkowe produktu z tkaniny wafel.

Proponowany przez nas wafelek zastosowaliśmy w wielu produktach, które dedykujemy najmniejszym dzieciom. Tkanina dostępna jest w 9 kolorach do wyboru, tak więc z powodzeniem możesz wybrać jej kolorystykę wg własnych preferencji. Spójne tkaniny w pokoju dziecka będą wyglądać wyjątkowo stylowo. Pomyśl jak będzie się prezentować miejsce Twojego dziecka, gdy będzie miało w tym samym wafelkowym stylu nie tylko otulacz, ale poduszkę, kołderkę, ochraniacz na łóżeczko i zasłony. Wg nas – po prostu bomba!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.