OTULACZ WAFELKOWY - 70 X 100 CM

Kiedy śpisz maluszku, kiedy rozglądasz się wokół poznając swoje otoczenie lub kiedy płaczesz - Mamo owiń swoje Małe Szczęście w wysokiej jakości otulacz. W nim ponownie niemowlę poczuje upragnioną ciasną przestrzeń. Dokładnie taką jaka panowała w Twoim brzuszku. W niej czuł się idealnie bezpiecznie. Spróbuj Mamo przywrócić to poczucie dziecku na nowo owijając go w nasz piękny otulacz.

Otulacz 70x100 cm przypomni dziecku jak cudownie było u mamy w brzuszku.

Spójrz mamo jak mi wygodnie, przyjemne ciepło i znowu czuję jakbym pływał pod Twoim sercem:) - to właśnie reakcja Twojego dziecka na owinięcie otulaczem. Z pewnością tak by powiedziało Twoje niemowlę, gdyby umiało mówić.

Maluszek otulony w wysokiej jakości otulacz Babymetka wyciszy się i spokojnie zaśnie. Przecież to właśnie między innymi sen pozwoli rosnąć i rozwijać się Twojemu dziecku. Stwórz mu więc doskonałe warunki do tego!

Otulacz 70x100 cm jest wykonany z naturalnej bawełny typu wafel, którą możesz używać praktycznie do wszystkiego. Może on być lekkim kocykiem, przewiewną woalką chroniącą dziecko w wózku od słońca, wygodnym i oddychającym podkładem, który  nie odparzy maleństwa. Tkanina wafel jest bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka i posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. 

Do otulacza 70x100 cm dobierz inne tekstylia handmade Babymetka i komponuj spójny, uroczy styl.

W Babymetka możesz skompletować wyprawkę handmade. Wybierz otulacz 70x100 cm w danym kolorze z bawełny wafel, a do niego w tym samym stylu kołderkę, poduszkę, kocyk, ochraniacz na łóżeczko, rożek, kokon niemowlęcy. Zaaranżuj otoczenie maluszka w stylu handmade Babymetka!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.