OTULACZ WAFELKOWY - 100 X 100 CM

Metr kwadrat zaczarowany w praktyczny, elegancki i potrzebny niemal każdego dnia otulacz dla dziecka. Wyobraź sobie jak Twój maluszek spokojnie śpi owinięty tym średniej wielkości otulaczu. Z pewnością czuje przyjemne ciepło i spokój. Właściwości termoregulujące otulacza sprawiają, że nie przegrzeje się, ani nie będzie mu chłodno w zimne dni. Czuje spokój, bo jest mu tak bezpiecznie jak pod Twoim sercem w brzuszku. Badania dowodzą, że dzieci po narodzeniu owijane ściśle otulaczem są spokojniejsze i lepiej śpią, gdyż do złudzenia ta ciasna, przyjemna struktura kojarzy im się z życiem płodowym, które tak dobrze poznały. 

Otulacz 100x100 cm wykorzystasz na 1000 sposobów!

Przyda się on Wam nie tylko na początku drogi maleństwa jako sposób na owijanie. Szerokie właściwości naturalnej bawełny o nazwie wafel sprawią, że stanie się on Waszym codziennym towarzyszem. Możesz go podkładać pod dziecko w wózku, w foteliku, na kocu i na każdej innej, nieznanej powierzchni. Zapewni najwyższą higienę, a oddychająca struktura tej bawełny nie przepoci delikatnej skóry dziecka. Otulacz 100x100 cm możesz używać też jako lekki kocyk, zasłonkę, ochronę przed słońcem, a nawet do zabawy. Schowaj pod nim kolorowe grzechotki i pozwól dziecku szukać je, pomagać w ich odkrywaniu i wspólnie cieszyć się z odnalezienia. Moc bodźców wzrokowo-dotykowych sięgnie zenitu!

Do otulacza możesz dobrać w komplecie uroczą poduszkę z uszkami  misia i inne przydatne produkty tekstylne.

Zaprojektowaliśmy dużo więcej produktów, w której rolę główną przyjęła okazała tkanina wafel. To w pełni naturalna, 100% bawełna, której szczególnym wyrazem jest faktura maleńkich kwadracików na całej powierzchni. Wyglądem przypomina jadalny wafelek lub gofry, stąd jej nazwa. Występuje w jednokolorowej szacie, w 9 dostępnych kolorach. Możesz wybrać swój ulubiony kolor, a do otulacza dobrać w tym samym odcieniu także inne produkty Babymetka. Otulacz niezwykle się prezentuje z poduszką miś, która posiada słodkie uszka. Często ten zestaw jest wybierany w komplecie przez inne mamy. W tym samym deseniu warte rozważenia są także ochraniacz do łóżeczka, kołderka, kokon niemowlęcy, poduszka do karmienia, poduszki dekoracyjne np. w kształcie serca. Niech przestrzeń Twojego dziecka otoczy wyjątkowy styl, który podkreśli elegancja tkaniny wafel.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.