OTULACZ WAFELKOWY - 120 X 120 CM

Otulacz 120x120 cm cechuje naturalna lekkość bawełny i doskonałe właściwości termoregulacyjne. Nawet się nie spodziewasz w ilu zastosowaniach będziesz mogła go wykorzystać opiekując się dzieckiem. Dość duży wymiar otulacza sprawi, że możesz go wykorzystywać jako podkład do leżenia i zabawy w każdym miejscu: na Waszym łóżku, na podłodze, w ogrodzie, w wózku i foteliku samochodowym, a nawet na wakacjach. 

Otulacz 120x120 cm posiada doskonałe właściwości termoregulujące

W tej kategorii oferujemy Państwu otulacz 120x120 cm wykonany z naturalnej bawełny 100%, która jest tkaniną w pełni oddychającą. Jest to tkanina o nazwie wafel, a swoją nietypową nazwę zawdzięcza fakturze małych kwadracików, które przypominają jadalne wafelki. 

Otulacz 120x120 cm zalecamy do okrywania dziecka jako lekki kocyk, owijania noworodków lub jako podkład pod plecy. Opowiednia cyrkulacja powietrza nie przepoci dziecka i zapewni mu optymalny komfort cieplny nawet w chłodniejsze dni. 

Dobierz kolor tkaniny otulacza 120x120 cm do własnych preferencji.

Tkanina wafel, którą proponujemy do otulacza występuje w 9 dostępnych kolorach. Możesz więc dowolnie dobrać jej odcień, aby był spójny z kolorystyką mieszkania lub wyglądem łóżeczka. Otulacz nie ma żadnych innych wzorów, jest jednolity kolorystycznie, a dzięki temu wpasuje się w stylizację każdego wnętrza. Modny minimalizm wprowadzi dostojną elegancję do Twoich pomieszczeń. Do otulacza 120x120 cm możesz dobrać także inne produkty handmade, które będą stanowiły idealny komplet. Wśród nich poduszka z uszkami misia, cieplejszy kocyk z wypełnieniem, malutką poduszkę pod głowę. Wszystko to w tym samym kolorze tkaniny. Twój spójny styl pełen wdzięcznej elegancji!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.