OTULACZ WAFELKOWY - 140 X 140 CM

Rozwiń mamo ten duży otulacz 140x140 cm i zobacz jak Twoje maleństwo się na nim bawi. Rozłóż na nim zabawki, a stanie się naturalną matą do zabawy. Schowaj pod nią przytulanki, a maluszek będzie próbował je znajdować. Pomóż mu w tym i pokaż choć odrobinę z uśmiechem. Przecież tyle jest do odkrycia w naszym dużym świecie!

Otulacz 140x140 cm do zadań specjalnych!

Ten duży otulacz dzięki swoim właściwościom przyda się nie tylko do zabawy. Otulacz ochroni Twoje dziecko od płaczu, problemów z zaśnięciem, przepoceniem czy zmarznięciem. Mają na to wpływ doskonałe, w pełni naturalne właściwości termoregulacyjne otulacza. Tkanina wafel, z której uszyliśmy otulacz to 100% bawełna. Dzięki niej owinięte otulaczem niemowlę ma przyjemnie ciepło i łatwiej zasypia w ciasnym gniazdku. Otulacz możesz podłożyć także pod plecy dziecka np. w foteliku czy w wózku. Pozwoli on na utrzymanie pod plecami odpowiedniej temperatury, tak aby nie przegrzać maluszka. 

Z otulaczem 140x140 cm idealnie współgrają w komplecie podusie i inne warte uwagi produkty handmade z pracowni Babymetka.

Spójrz na pozostałe produkty Babymetka, które w komplecie tworzą użyteczny dla niemowląt zestaw. Proponujemy Ci szczególnie do rozważenia poduszkę z uszami misia, która wykonana jest z tej samej tkaniny co otulacz. Skomponowane w tym samym wzorze kolorystycznym spójnie będą wypełniały pokój m.in. zasłonki, ochraniacz do łóżeczka, kołderka czy poduszki dekoracyjne np. w kształcie serca lub gwiazdy.

Otulacz możesz użyć nie tylko w domowych pieleszach, ale także na spacerze w wózku, na kocu w ogrodzie, na plaży, a także kołysząc maleństwo w kołysce.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.